مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

فروش گلاب صادراتی

export-rose-water-of-kashan.jpg

کاشان یکی از شهر های بزرگ به عنوان قطب اصلی در تولید گلاب و عرقیات گیاهی می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است . به دلیل شرایط جوی در این منطقه رویش گل محمدی بسیار فراوان بوده و گل های محمدی کاشان و حومه آن دارای کیفیت بالایی می باشد  وهمین امر سبب تولید گلاب ناب کاشان شده است . بخش های برزک ، قمصر، نیاسر و جوشقان شهرستان کاشان بخش هایی هستند که سالانه در این مناطق گل های محمدی زیادی روییده شده و برای تولید گلاب چیده می شوند .

تاریخچه گلاب و نحوه تولید آن
ایران اولین کشور وایرانیان اولین قومی که به تولید گلاب از روش تقطیر پرداخته و سپس این روش را به سایر کشورها انتقال دادند به این دلیل که برای نخستین بار حکیم بوعلی سینا ، این عرق گیاهی معجزه آسا را تولید و آن را جوهر سرخ نام نهاد . گلاب مایعی است که از ترکیب مقداری آب با اسانس گل محمدی در مقداری معین با روش خاص طی مراحلی چون تقطیر و میعان در ظروف مسی یا آلومینیومی تولید و به بازار فروش می رسد . گلاب دارای قسم های مختلفی می باشد شامل گلاب معمولی ، گلاب ممتاز، گلاب ویژه ، گلاب دو آتیشه و گلاب سه آتیشه ( گلاب صادراتی ) . که مراحل تولید برای همه ی گلاب ها یکسان و تنها تفاوت آنها در مقدار آب ترکیبی و مقدار گل محمدی می باشد . با توجه به این بحث می توان گفت گلاب دو آتیشه یکی از بهترین گلاب ها محسوب می شود که از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است .  فصل برداشت گل محمدی در شهرکاشان ، از اوایل اردیبهشت تا اواخر خرداد می باشد و گلاب گیری در این منطقه بسیارشهرت داشته و در این ماه افراد زیادی برای مراسم گلاب گیری به این منطقه سفر می کنند . گل های محمدی از باغستان های گل سرخ کاشان چیده و به دو روش صنعتی و سنتی برای تولید گلاب استفاده می کنند . گلاب تولید شده درایران به اندازه 40 درصد مصرف داخلی و 60 درصد آن به کشور های دیگر صادر می شود . کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارات و کویت و دیگر کشورها از جمله کشور های مقصد برای صادرات گلاب می باشند . حتی آمریکا نیز از گلاب ایران خریدارای کرده و با اندکی تغییر در آن با برند مخصوص خود ، آن را به  فروش می رساند یا حتی آن را صادر نیز می کند . اما طبق آمارگرفته شده ایران بزرگترین صادر کننده گلاب وگل محمدی درسطح جهان بوده که به عنوان مهمترین کالا در بخش تجاری شناخته می شود .

دلیل محبوبیت گلاب کاشان
1. گل های محمدی روییده شده در منطقه کاشان به دلیل شرایط جغرافیایی و جوی خاص دارای رایحه بهتری می باشد .
2. دومین علت محبوبیت گلاب کاشان ، طبیعی بودن گل های محمدی این منطقه می باشد . گل در این منطقه بدون کود شیمیایی تولید می شود .
3. چون گلاب در این منطقه بیشتر به روش سنتی تولید می شود تا روش صنعتی خود دلیلی است برای کیفیت بالاتر این محصول و محبوبیت بیشتر گلاب کاشان .
4. قیمت مناسب گلاب در کاشان نیز عامل دیگر محبوبیت گلاب در این ناحیه می باشد .
تمام این عوامل از جمله عواملی است که سبب شهرت جهانی گلاب ایران در کشور های اروپایی و کشور های عربی شده است و این موضوع سبب می شود تا این کشور ها به خرید گلاب اصل و با کیفیت از ایران ترغیب شوند .
شرکت تولیدی عطرریز یکی از تولید کنند گان و عرضه کنندگان به نام و معتبر گلاب و عرقیات گیاهی به صورت جزئی و عمده می باشد . این شرکت در زمینه صادرات گلاب به سایر کشور ها نیز فعالیت دارد . این شرکت با حذف واسطه های فروش و دلالان به فروش محصولات خود با نازلترین قیمت پرداخته که این موضوع برای خریداران گلاب به طور عمده و صادرات آن بسیار تاثیر گذار است .

صادرات گلاب
امروزه روش های خرید و فروش گلاب به صورت آنلاین یکی از بهترین روش  دربخش صادرات این محصول می باشد . زیرا هردو طرف در معامله بدون صرف هزینه زیادی برای مراجعه حضوری ، با صرف کمترین زمان می توانند بهترین گلاب را خریداری نمایند .
برای مشاهده انواع گلاب درجه یک عطرریز و خرید آنها کلیک نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط
توسط براتعلي مشكاني
  با سلام ضمن تشكر از آرائه مطالب مفيد لطفا مرا راهنمايي كنيد از كجا ميتوانم روغن گل محمدي يا روغن گلاب تهيه كنم تلفن من ٠٩١٢١٢٥٢٨٢١ electrdy@yahoo.com با تشكر
توسط مدیریت عطرریز ( حسین مکاریان )
  سلام ، از حسن نظر شما بسیار خرسندیم . برای افزایش آگاهی و راهنمایی شما دوست عزیز واحد فروش تولیدی عطرریز با شما تماس خواهد گرفت .
توسط صابرضایی
  سلام من اسپری گلاب جهت صادرات نیاز دارم لطفا شماره هماهنگی اعلام کنید شماره بنده ۰۹۱۹۵۴۶۱۶۹۶
توسط مدیریت عطرریز ( حسین مکاریان )
  سلام با تشکر از حسن انتخاب شما واحد فروش شرکت عطرریز با شما تماس خواهد گرفت .
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خرید عرقیات گیاهی کاشان
قیمت گلاب دو آتیشه کاشان
فروش اینترنتی گلاب کاشان
خرید اینترنتی عرق کاسنی
قیمت گلاب کاشان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان