مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

عرضه عمده عرقیات گیاهی ارزان

wholesale-herbal-distillates.jpg

شربت یكی از انواع نوشیدنی های محبوب در بین ایرانیان و مردم جهان است . بیشتر مردم در مراسمات خود از شربت ها با طعم های مختلفی استفاده می کنند و در زمانهای مختلف استفاده از عرقیات گیاهی متنوع به عنوان اسانس و طعم رهنده شربت ها رایج است . اما نکته مهم دانستن این موضوع است که کدام نوع از عرقیات برای زمان مناسب بوده و اغلب شربت‌هایی كه مورد استفاده قرار می گیرد  چه خواصی دارند . برخی از عرقیات برای برخی از افراد آلرژی زا بوده و برخی دیگر با بیماری هایی خاص در تضاد هستند . برای مثال ایجاد ناراحتی‌هایی در معده و روده می تواند از عوارض مصرف نادرست عرقیات و شربت های گیاهی باشد . 
امروزه علاوه بر توصیه هایی که همیش در طب سنتی انجام می شده است ، شاهد ان هستیم که پزشكان در تحقیقات و مطالعات خود سرسختانه به این نتیجه رسیده‌اند كه همانطور که در طب سنتی به اثبات رسیده است ، استفاده از عرقیات گیاهی در حفظ سلامت و درمان بسیاری از بیماری ها موثر است . از همین رو به عرقیات و طب سنتی که بر پایه گیاهان و عصاره های گیاهی ست ، طب مكمل می‌گویند . از طرفی افراد آگاه در این زمینه استفاده از درمان های شیمیایی را رد نمی کنند اما استفاده از عرقیات را همواره برای سلامت ضروری دانسته و به عنوان مكملی جهت درمان در نظر می گیرند .
در کل می توان گفت که امروزه پزشکان هم بر این باور هستند که استفاده و رواج گرفتن طب سنتی و استفاده از عرقیات گیاهی نقش مهمی د بهتر زندگی کردن و داشتن کیفیت بالا می باشد . جالب است بدانیم در حال حاضر در کشور توسعه یافته ای مانند آلمان بالغ بر 70 درصد داروهای مصرفی در پزشکی با منشأ گیاهی تولید شده و روانه بازار می شوند و جالب تر انکه تاثیر و نتیجه این دارو ها به مراتب از داروهای قبل که صرفا مواد شیمیایی بوده اند  بیشتر می باشد .
خوشبختانه در سال های اخیر محققان در صنعت داروسازی با انجام تحقیقات گسترده در زمینه تولید داروهای گیاهی نتایح ثمری بشی را تجربه کرده اند و روی آوردهن به مصرف گیاهان و عرقیات نتیجه این ازمایشات و تحقیقات است . مقاله حاضر نیز در همین راستا به دنبال معرفی غرقیات گیاهی و عنوان خواص و ویژگی های چند عرق مهم می باشد . در ادامه با روش خرید و عرضه عمهد عرقیات آشنا شده  و توضیح خواهیم داد که چطور عرقیات ناب را از برند با کیفیت عطرریز به راحت ترین شکل ممکن تهیه نمایید .

عرقیات شیرین
در بازارها دیده می شود که شربت های شیرین در بسته بندی های مختلف با طعم های مختلف به فروش می رسند . پایه و اساس این شربت ها همان عرقیات گیاهی هستند که به روش های مختلفی به شربت تبدیل شده اند . تهیه این شربت‌ها بسیار ساده بوده و فروش خوبی هم به خود گرفته اند . حتی می توانید شربت های پر خاصیت را با استفاده از عرقیات درجه یک عطرریز در خانه تهیه نمایید . بدین صورت که به میزان یك دوم پارچ یا لیوان عرق مورد نظر را در طرف ریخته و بقیه را از آب و شکر پر می کنید مخلوط را هم زده تا زرات شکر در آب حل شود . شربت آماده شده و با اندکی یخ نوش جان نمایید . خواصی که از مصرف این شربت به بدن وارد می شود از ده ها قرص و ماده شیمیایی بیشتر است . عموما سربت ها با عرقیات نعنا ، گلاب ، بیدمشک ، بابونه ، شیرین بیان و ... تهیه می شوند .
+ برای دسترسی آسان به انواع عرقیات گیاهی عطرریز کلیک کنید .

عرقیات تلخ
علاوه بر شربت ها مصرف عرقیات تلخ هم در بین مشتریان پرطرفدار است . خوردن یک لیوان عرق بومادران ، عرق برگ چنار ، عرف آویشن ، عرق هفت گیان ، عرف سنبل طیب و ... از برند با کیفیت عطرریز لذتی وصف ناپذیر دارد . با وجود انکه طعم این گیاهان و عرقیات بسیار تند است اما به علت گیاهی بودن و داشتن رایحه عمیق حس خوب و سلامتی بالایی به افراد می دهد و در سلامت روح و جسم موثر است .
+ برای مشاهده انواع عرقیجات گیاهی درجه یک کاشان کلیک کنید .

سرم خوراكی
از عرقیات گیاهی به عنوان سرم خواراکی هم یاد می شود . چراکه عرقیات طبیعی برند عطرریز سریعا پس از مصرف جذب خون شده و در جسم افراد جریان می یابد . البته به یاد داشته باشید که خوردن بیش از حد عرقیات هم مانند مصرف بی رویه هر ماده دیگری می تواند ضرر و زیان داشته باشد . بیشترین میزان مصرف این نوع سرم خوراکی در طول شبانه روز دو لیوان می باشد . این تصور غلط را که هرچه بیشتر از عرقیات استفاده کنیم ، سلامت بالاتری خواهیم داشت از ذهن خود دور کنید . عرقیات با کیفیت و ناب عطرریز به حدی پر خاصیت و اصیل هستند که مصرفی روزانه دو لیوان آن تمامی امراض و درد های مربوط را رفع می کند .

آنچه در مورد عرقیات باید بدانیم
1-    استفاده بی رویه از عرقیات برای بیماران کار درستی نیست و باید زیر نظر پزشک انجام شود . چراکه طبع عرقیات مختلف با یکدیگر متفاوت بوده و استفاده بدون اگاهی می تواند عوارش خطرناکی به بار اورد .
2-    استفاده همزمان عرقیات با برخی از داروهای شیمیایی عوارض منفی دارد . برای مثال هرگز نباید گیاه سنبل‌الطیب را با دارو های خواب آورو مسکن مانند  دیازپام، فنوباربیتال و... مصرف نمود چراکه سنبل الطیب آرام بخش بوده و مصرف ان در کنار آرام بخش های دیگر ضربان قلب را تا حد زیادی کاهش می دهد .
3-    هنگام مصرف طبع گیاهان را در نظر بگیرید .
4-    میزان مصرف عرقیات به عنوان دارو در هر روز کم است اما دوره درمان و اثر گذاری عرقیات طولانی ست با مصرف چند روزه عرقیات با کیفیتو ناب عطرریز نباید انتظار معجزه داشت اما مصرف طولانی مدت معجزه کرده و تأثیرات فوق العاده ای خواهد داشت .
5-    جوشاندن عرقیات از آن جهت که غلظت بااتری بدست آوریم برای برندهای کم کیفیت راه کار مناسبی ست اما برند عطرریز در داشتن کیفیت و غلظت عملکرد فوق العاده ای داشته است . به باد داشته باشید که این جوشاندن دوباره تنها غلظت را بالا می برد و تاثیری بر خواص دارویی عرقیات نخواهد داشت . همچنان ممکن است موجب بد بو شدن عرقیات گیاهی بشود .
6-    پوشش گیاهی مناطق سردسیر نسبت به مناطق گرمسیر غنی تر و پر خاصیت تر هستند . از همین رو عرقیات گرفته شده از گیاهان مناطق سردسیر خواص بیشتری دارند .
7-    در عرضه عمده عرقیات برند های مختلف با واژه هایی مانند عرقیات دو آتشه مواجه می شویم . عرق دو آتشه به آن دسته از  عرقیاتی گفته می شود که در هنگام تهیه گیاه دو بار جوشانده شده و بار دوم از عرقیات به جای آب  استفاده شده است و غلظت و کیفیت عرقیات دو آتشه بیشتر خواهد بود .
8-    توجه داشته باشید که حتی در بهترین برند های که همان برند عطرریز است نگهداری عرقیات در مقابل نور آفتاب کیفیت محصول را کاهش داده و موجب از دست رفتن خواص محصول می شود . 

عرضه عمده عرقیات گیاهی
خرید عمده عرقیات گیاهی به معنای خرید در تعداد بالا و فروش عمده عرقیات گیاهی به معنای عرضه در تعداد بالا نیست . در مبادلات حال حاضر خرید و عرضه عمده دو واژه ای هستند که به روش های خرید و فروش مستقیم داده می شود . همانطور که می دانیم هر روشی که بتواند بین خریداران و تولید کنندگان بطور مستقیم ارتباط برقرار کند در دسته عرضه و تقاضای عمده یا خرید و فروش عمده قرار می گیرد . مزیت هایی که در عرضه عمده عرقیات گیاهی و هر محصول دیگری وجود دارد مشتریان را به سممت مبادلات اینترنتی و انلاین سوق داده است .
عرضه عمده عرقیات گیاهی برند عطرریز نه تنها برای خریداران بلکه برای تولید کنندگان هم مزیت دارد . از همین رو تولید کنندگان خوش نام و با سابقه می دانند برای حفظ بازار و ارائه خدمات بیشتر و کسب سود بالا تر باید به اقدام و تأسیس فروشگاه های اینترنتی دست زده و با جایگزینی روش های انلاین به جای روش های سنتی گامی موثر و مثبت در جهت پیشرفت بردارند .
در عرضه عمده عرقیات عطرریز خریداران جذب می شوند چراکه :
لزومی ندارد بابت خرید محصول با کیفیت و ناب به بازارهای فیزیکی مراجعه کنند .
از اصالت محصول و کیفیت بالای آن مطمئن خواهند بود چراکه فروشنده همان تولید کننده است و هیچ گونه تقلب و کلاهبرداری و عدم سوءاستفاده از عدم آگاهی خریداران وجود ندارد .
کیفیت محصولات تضمین شده است و در تازه بوندن عرقیات برند عطرریز شکی نیست . عرقیات به علت جوشانده شدن می توانند تا سه سال مورد استفاده قرار گیرند در واقع تاریخ مصرف عرقیات عرضه شده از برند عطرریز سه سال می باشد .
قیمت محصولات در عرضه عمده ، همان قیمت کارخانه است . عدم حضور دلالان موجبات افزایش قیمت را از بین برده و خریداران می توانند کیفیت بالا را در قیمت مطلوب خریداری نمایند .
به یاد داشته باشید که در مبادلات اینترنتی و عرضه عمده عرقیات راحتی و آسایش خرید در کنار کیفیت بالا ، اطمینان از محصول ، تنوع و تولید و بسته بندی های مختلف و قیمت ارزان دلیلی ست بر متمایل شدن مشتریان به این نوع خرید .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
بهترین مرکز آنلاین پخش گلاب وعرقیات گیاهی کاشان
خرید صادراتی گلاب دو آتیشه
خرید گلاب خالص
فروش گلاب اصل کاشان
عرق گیاهی نعنا و خواص معجزه آسای آن
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان