مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

فروش اینترنتی عرقیات گیاهی

online-sale-herbal-essences.jpg

شرکت عطرریز به دلیل استقبال بی نظیر هموطنان ایرانی از عرقیات گیاهی کاشان و به دلیل عدم دسترسی برخی از هموطنان به عرقیات گیاهی سنتی ، اقدام به فروش اینترنتی عرقیات گیاهی کاشان با قیمت عمده و تولیدی کرده است .
قیمت پایین محصولات عطرریز به دلیل کیفیت پایین نیست بلکه به این علت است که این شرکت خود یک تولید کننده است و فروش مستقیم عرقیات گیاهی را انجام می دهد .
عرقیات گیاهی کاشان بسیار زیاد است که هر کدام برای درمان بیماری خاصی است . فروشگاه آنلاین عطرریز ، در فروشگاه خود تمامی عرقیات گیاهی را دسته بندی کرده است و خصوصیات و ویژگی های آن ها را ذکر کرده است .
چرا مصرف عرقیات گیاهی در درمان برخی از بیماری ها بهتر از داروهای شیمیایی است ؟
سلامت انسان و سیستم پیچیده آن با طبیعت کاملا سازگار است . درمان هایی که در طب سنتی مورد اشاره و استفاده قرار می گیرد به مراتب بهتر از درمان های شیمیایی بوده و تأثیر مفیدتری بر بدن خواهد داشت . ما همواره از دارو به عنوان ماده ای برای بهبود و به دست آوردن سلامت یاد می کنیم و هرگز از داروهای شیمیایی بجز درمان و رفع مرض استفاده نخواهیم کرد ؛ درحالی که قضیه در مورد داروها یا موادی که در طب سنتی مورد اشاره و استفاده قرار می گیرد متفاوت خواهد بود . در طب سنتی تماما از گیاهان و مواد طبیعی به عنوان شربت , عصاره ، جوشانده و .... استفاده می شود و نه تنها در درمان بلکه در بدست آوردن بالاترین حد از کیفیت حال جسم و روح انسان طب سنتی مورد استفاده خواهد بود .
در زمان های قبل استفاده از طب سنتی رواج داشت ، مدتی بعد متخصصین و پزشکان به سمت و سوی داروهای شیمیایی رفته و پس از تجربه این موضوع که داروهای طب سنتی به مراتب از دارو های شیمیایی بهتر هستند ؛ در چند سال اخیر باز شاهد روی آوردن به داروهای طب سنتی می باشیم اما در شکل و شمایل جدید و متفاوت از قبل . در حال حاضر داروسازان و متخصصین حرفه پزشکی مشغول تولید داروهایی هستند که تا حد امکان در تولید آن ها از گیاهان طبیعی و عصاره های بدست آمده از دل طبیعت استفاده شده است .
در طب سنتی تأکید بر این است که از عصاره طبیعت برای درمان بیماری ، جوان سازی ، بالا بردن اوضاع جسمانی و روحی افراد و ... استفاده شود و بهترین راه برای دستیابی به عصاره طبیعت استفاده از گیاهان در قالب عرقیجات می باشد . عرقیجات گیاهی پرکاربرد ترین ماده در طب سنتی است که طرفداران زیادی دارد . بی راهه نخواهد بود اگه بگوییم عرقیات گیاهی برای هر بیماری ، راهکاری داشته و به عبارتی می توان گفت امکان داشتن عصاره هر گیاهی بصورت عرقیجات امکان پذیر است . اگرچه عموم افراد با عرقیات گیاهی معروف و پرکاربرد مانند گلاب ، عرق کاسنی ، عرق نعنا ، عرق بیدمشک و ... آشنایی دارند اما عرقیات متعددی در حال تولید هستند که اگر اصل و درجه باشند به خوبی می توانند در رفع بیماری ها و درد ها کمک کنند . تفاوت اصلی و مهم عرقیات گیاهی به عنوان دارویی در طب سنتی با داروهای شیمیایی در دو مورد است :
1 - عرقیات گیاهی هیچ عوارض جانبی منفی نداشته و تنها در بهبود حال جسم و روح مصرف کننده اثر خواهند گذاشت . در حالیکه داروهای شیمیایی به علت استفاده از مواد شیمیایی و ساختار آزمایشگاهی با وجود رفع بیماری به اجزاء دیگر بدن آسیب خواهند رسانید .
 2 - داروی های شیمیایی بسیار زودتر از عرقیات گیاهی اثر خواهند کرد . یکی از دلایلی که افراد کم تر به داروهای معرفی شده در طب سنتی روی می آورند و کم تر از عرقیات گیاهی استفاده می کنند ؛ همین دیر بازده بودن عرقیات و زود بازده بودن داروهای شیمیایی است . اما ناگفته نماند اگرچه عرقیات گیاهی بازدهی دیرتری نسبت به مواد شیمیایی دارند اما به همین میزان هم بازدهی آن ها ماندگار تر و موثر تر خواهد بود .
برای مشاوره در مورد عرقیات گیاهی و خواص آن ها با مشاورین عطرریز در ارتباط باشید .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
پخش گلاب درجه یک کاشان
خرید اینترنتی گلاب
خواص عرق رازیانه
آشنایی با عناوین انواع گلاب و عرقیات گیاهی
خرید عرق گیاهی اسطوخدوس
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان