مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

فروش اینترنتی عرقیات گیاهی

online-sale-herbal-essences.jpg

شرکت عطرریز به دلیل استقبال بی نظیر هموطنان ایرانی از عرقیات گیاهی کاشان و به دلیل عدم دسترسی برخی از هموطنان به عرقیات گیاهی سنتی ، اقدام به فروش اینترنتی عرقیات گیاهی کاشان با قیمت عمده و تولیدی کرده است .
قیمت پایین محصولات عطرریز به دلیل کیفیت پایین نیست بلکه به این علت است که این شرکت خود یک تولید کننده است و فروش مستقیم عرقیات گیاهی را انجام می دهد .
عرقیات گیاهی کاشان بسیار زیاد است که هر کدام برای درمان بیماری خاصی است . فروشگاه آنلاین عطرریز ، در فروشگاه خود تمامی عرقیات گیاهی را دسته بندی کرده است و خصوصیات و ویژگی های آن ها را ذکر کرده است .
چرا مصرف عرقیات گیاهی در درمان برخی از بیماری ها بهتر از داروهای شیمیایی است ؟
سلامت انسان و سیستم پیچیده آن با طبیعت کاملا سازگار است . درمان هایی که در طب سنتی مورد اشاره و استفاده قرار می گیرد به مراتب بهتر از درمان های شیمیایی بوده و تأثیر مفیدتری بر بدن خواهد داشت . ما همواره از دارو به عنوان ماده ای برای بهبود و به دست آوردن سلامت یاد می کنیم و هرگز از داروهای شیمیایی بجز درمان و رفع مرض استفاده نخواهیم کرد ؛ درحالی که قضیه در مورد داروها یا موادی که در طب سنتی مورد اشاره و استفاده قرار می گیرد متفاوت خواهد بود . در طب سنتی تماما از گیاهان و مواد طبیعی به عنوان شربت , عصاره ، جوشانده و .... استفاده می شود و نه تنها در درمان بلکه در بدست آوردن بالاترین حد از کیفیت حال جسم و روح انسان طب سنتی مورد استفاده خواهد بود .
در زمان های قبل استفاده از طب سنتی رواج داشت ، مدتی بعد متخصصین و پزشکان به سمت و سوی داروهای شیمیایی رفته و پس از تجربه این موضوع که داروهای طب سنتی به مراتب از دارو های شیمیایی بهتر هستند ؛ در چند سال اخیر باز شاهد روی آوردن به داروهای طب سنتی می باشیم اما در شکل و شمایل جدید و متفاوت از قبل . در حال حاضر داروسازان و متخصصین حرفه پزشکی مشغول تولید داروهایی هستند که تا حد امکان در تولید آن ها از گیاهان طبیعی و عصاره های بدست آمده از دل طبیعت استفاده شده است .
در طب سنتی تأکید بر این است که از عصاره طبیعت برای درمان بیماری ، جوان سازی ، بالا بردن اوضاع جسمانی و روحی افراد و ... استفاده شود و بهترین راه برای دستیابی به عصاره طبیعت استفاده از گیاهان در قالب عرقیجات می باشد . عرقیجات گیاهی پرکاربرد ترین ماده در طب سنتی است که طرفداران زیادی دارد . بی راهه نخواهد بود اگه بگوییم عرقیات گیاهی برای هر بیماری ، راهکاری داشته و به عبارتی می توان گفت امکان داشتن عصاره هر گیاهی بصورت عرقیجات امکان پذیر است . اگرچه عموم افراد با عرقیات گیاهی معروف و پرکاربرد مانند گلاب ، عرق کاسنی ، عرق نعنا ، عرق بیدمشک و ... آشنایی دارند اما عرقیات متعددی در حال تولید هستند که اگر اصل و درجه باشند به خوبی می توانند در رفع بیماری ها و درد ها کمک کنند . تفاوت اصلی و مهم عرقیات گیاهی به عنوان دارویی در طب سنتی با داروهای شیمیایی در دو مورد است :
1 - عرقیات گیاهی هیچ عوارض جانبی منفی نداشته و تنها در بهبود حال جسم و روح مصرف کننده اثر خواهند گذاشت . در حالیکه داروهای شیمیایی به علت استفاده از مواد شیمیایی و ساختار آزمایشگاهی با وجود رفع بیماری به اجزاء دیگر بدن آسیب خواهند رسانید .
 2 - داروی های شیمیایی بسیار زودتر از عرقیات گیاهی اثر خواهند کرد . یکی از دلایلی که افراد کم تر به داروهای معرفی شده در طب سنتی روی می آورند و کم تر از عرقیات گیاهی استفاده می کنند ؛ همین دیر بازده بودن عرقیات و زود بازده بودن داروهای شیمیایی است . اما ناگفته نماند اگرچه عرقیات گیاهی بازدهی دیرتری نسبت به مواد شیمیایی دارند اما به همین میزان هم بازدهی آن ها ماندگار تر و موثر تر خواهد بود .
برای مشاوره در مورد عرقیات گیاهی و خواص آن ها با مشاورین عطرریز در ارتباط باشید .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب
بهترین مرکز آنلاین پخش گلاب وعرقیات گیاهی کاشان
لاغری با سرکه سیب
خاصیت های شگفت انگیز عرق گیاهی زنجبیل
خواص باورنکردنی درمانی گلاب
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان