مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

معرفی عرقیات گیاهی برای لاغری

herbal-essences-slimming.jpg

امروزه به دلیل نوع سبک زندگی ها ، افراد به سمت چاقی گرایش دارند . بسیاری از افرادی که چاق هستند به سمت قرص و داروهای شیمیایی روی می آورند که ممکن است در کوتاه مدت این افراد به سمت لاغری بروند ولی بعد از چندمدتی چاقی دوباره و یا بیماری های معده و .. در این افراد پدیدار می گردد . ولی لاغر کردن با طب سنتی بهترین راه درمان است . به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی عرقیات گیاهی برای لاغری می پردازیم .

لاغری با سرکه سیب
تحقیقاتی که بر روی آن انجام شده است نشان می دهد که بسیاری از مزایای سلامتی را در می گیرد مانند کاهش ورزن ، کاهش قند و غیره
برخی از مطالعات نشان دهند این موضوع است که اسید استیکی که در سرکه سیب است با چندین روش می تواند باعث کاهش وزن شود . که عبارتند از :
کاهش قند خون : اسید استیک باعث می شود که توانایی کبد و ماهیچه ها بالا برود تا بتوانند سطح قند خون را متعادل نگهدارد .
کاهش سطح انسولین : اسید استیکی موجود در سرک سیب نسبت انسولین به گلیکاگون را متعادل می کند و باعث چربی سوزی در بدن می شود .
بهبود سوخت و ساز و متابولیسم در بدن .
سرکوب شدن اشتها :اسید استیک می تواند بر قسمتی از مغز که کنترل کننده اشتها می باشد تاثیر بگذارد.
احساس پر بودن : سرکه سیب باعث می شود که بر روی احساس خالی بودن معده تاثیر بگذارد و مصرف کالری را تا حد بسیار زیادی کاهش بد هد .
 در حدود 100 گرم سرکه سیب 22گرم کالری وجود دارد. به این معنی می باشد که سرکه سیب یک نوشیدنی کم کالری است .
لاغری با عرق کاسنی
عرق کاسنی نیز جزء عرقیاتی می باشد که موجب کاهش وزن می شود و دلیلی آن دارای بودن اسید آمینه می باشد اسید آمینه موجب سرکوبی اشتها و پر خوری می شود . برای تنظیم وزن می توانید در روز یک تا دو لیوان از آن را بنوشید . همچنینی اسید آمینه موجود در کاسنی باعث کاهش ورم مفاصلی و درد زایمان می شود .
لاغری با عرق زیره
عرق زیره بسیار برای کاهش وزن مفید می باشد و چربی سوز بسیار خوبی است . همچنین باعث کاهش اشتهای کاذب و از بین برنده چربی های زیر پوستی است . به صورت کلی عرق زیره بهترین لاغر کننده است .
اکثرا دلیل افزایش وزن رژیم غذایی نامناسب  و ورزش نکردن است و از طرف دیگر زمانی انسان چاق می شود که میزان کالری جذب شده در بدن بیشتر از مقدار انرژی مصرفی در آن باشد .
مقدار مصرف عرق ریزه : مقدار مصرف عرق زیره در بزرگسان و کودکان متفاوت می باشد در بزرگسالان روزانه سه بارنصف استکان را باید در کمی آب حل کنید و قبل از هر وعده غذایی میل کنید و برای کودکان باید روزانه سه مرتبه سه قاشق غذا خوری از آن را در کمی آب حل کنید و قبل از هر وعده غذایی مصرف کنند .
باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که عرق زیره برای کودکان زیر 7 سال و زنان باردار باید با احتیاط مصرف شود .
لاغری با عرق شوید
عرق شوید نیز برای کاهش وزن مفید می باشد . و طریق مصرف آن به این گونه می باشد که هر 12 ساعت باید نصف استکان از آن را با آب مخلوط کنید و سپس میل  نمایید . عرق شوید دارای خواص دیگری از قبیل برطرف شدن سوءهاضم ، سکسه ، استفراق ، نفخ و غیره می باشد .
عرق شوید دارای طبع گرم می باشد یکی دیگر از راه های نگهداری آن خشک کردن آن می باشد . شما می توانید پس از پاک کردن شوید آن را بشوید و آن را دسته کنید و به صورت وارونه آوایزان کنید تا خشک شود .  در این روش مواد مفید و اسانس های ساقه وارد برگ می شود و باعث خوش بو تر شدن آن می شود .
• لاغری با عرق دارچین
دارچین را از داخل تنه ی درختی به نام  Cinnamoumm استخراج می کنند و در طول تاریخ مصریان جزء اولین افرادی بودند که از دارچین بسیار استفاده می کردند  . دارچین را از برش بخش های از درخت Cinnamoumm  بدست می آورند و زمانی که این بخش ها خشک شد به صورت حلقه های نواری شکل در می آید که به آن چوب دارچین می گویند . عرق دارچین دارای طبع گرم است و دارای خواص بسیار زیادی از قبل لاغری ، تقویت کننده بدن ، مقوی برای معده ، مقوی برای اعصاب ، از بین برنده بوی بد دهان ، ضد سرفه های مرطوب ، درمان وحشت و خفقان و جنون و غیره می باشد .
طریقه مصرفه عرق دارچین :
بعد از هر وعده غذای نصف استکان از آن را میل نمایید . همچنین می توانید با اضافه کردن چند قطره عرق داریچن به چایتان آن را خوش طمع و خوش عطر تر کنید .
• لاغری با عرق کرفس :
کرفس جزء گیاهان خوش طمع است و همچنین دارای خواص زیادی می باشد یکی از خواص های آن کاهش وزن می باشد . آب کرفس ، برگ کرفس ، ساقه کرفس و یا عرق کرفس هر کدام دارای خواصی هستند . که اگر از این خواص اطلاع پیدا نمایید هیچگاه از خوردن آن دست نمی کشید . همان گونه که بیان کردیم عرق کرفس یکی از مشتقات کرفس می باشد . کرفس گیاهی علفی شکل به ارتفاع 20 تا 60 سانتی متر است و می توان از تمام قسمت های این گیاه از برگ تا ریشه استفاده کرد . هورمون های که در این گیاه وجود دارد به همراه روغن ها ی ضروری باعث خوش بو شدن آن می شود و در کنار املاح و ویتامین های دیگر موجود در آن کرفس را به معجونی تبدیل می کند . که می تواند دوای هر دردی باشد .عرق کرفس را به همراه دیگر گیاهان و میوه ها نیز می توانید مصرف نمایید و باعث دشواری در گوارش نمی شود . به طور مثال می توانید آن را با آب انگور و یا سیب میل کنید .
شما می توانید برای تهیه هر کدام از این عرقیات گیاهی به سایت عطر ریز مراجعه نمایید و عرق گیاهی مورد نظر خود را تهیه نمایید . 

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
زیبایی صورت با عرقیات گیاهی
راهکارهای سنتی برای درمان میگرن
عرقیات گیاهی با طبع گرم
روش های تشخیص گلاب اصل ازغیر اصل
صادرات گلاب اصل کاشان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان