مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

تابستان گرم با عرقیات خنک

suitable-summer-herbs.jpg

فصل تابستان علاوه بر زیبایی و سرسبزی اش نسبت به سایر فصل ها ، گرمای بالایی نیز دارد . گرمای زیاد ممکن است موجب گرمازدگی ، حساسیت های تنفسی و ... شود به همین سبب افراد سعی دارند با مصرف مواد خوراکی و نوشیدنی های خنک کمی از این حرارت کم کنند . اغلب مشاهده می کنیم که برای رفع عطش در تابستان از شربت های آلبالو ، توت فرنگی ، آناناس و ... استفاده می شود اما خب تعداد کثیری از افراد امروزه به استفاده از عرقیات گیاهی برای تهیه شربت روی آورده اند و دلیل آن را می توان خاصیت های بسیار و طبیعت آنها دانست که در کاهش عطش و درمان گرمازدگی نیز بسیار موثر است . در این مقاله ما با عرقیات گیاهی آشنا می شویم که استفاده از آن تعادل گرما را در بدن افراد ایجاد می نماید و نکاتی را در این باره ذکر می کنیم تا شما عزیزان بهره لازم را از مطالعه این مقاله ببرید .
+ راهنمای خرید اینترنتی عرقیات گیاهی عطرریز

عرق گیاهی کاسنی
یکی از پرمصرف ترین عرقیجات گیاهی که تولید می شود ، عرق کاسنی است که دارای خواص بسیار زیادی است و مهم ترین آن را می توان درمان گرمازدگی دانست . ساختار متفاوت این گیاه موجب می شود تا حرارت بدن به سرعت تسکین یابد . از دیگر خاصیت های مفید آن می توان به تب بر بودن ، کاهش کلسترول خون ، تقویت پوست و ... را نام برد . بسیاری از عطاری ها مصرف یک استکان عرق کاسنی را قبل از غذا برای رفع عطش پیشنهاد می کنند . اما در اینجا باید ذکر کنیم که شربت کاسنی یکی از خوش طعم ترین و گواراترین نوشیدنی هایی است که می توان در فصل تابستان تهیه کرد . شما می توانید عرق گیاهی کاسنی را به هر میزان از فروشگاه آنلاین عطرریز با قیمتی باور نکردنی خریداری نمایید .
+ برای خرید اینترنتی عرق کاسنی کلیک کنید .

عرق گیاهی شاتره
از دیگر عرقیات گیاهی که دارای طبیعتی سرد بوده و مصرف آن در فصل تابستان به شدت توصیه می شود عرق گیاهی شاتره است . این عرق گیاهی حرارت بدن شما را تعدیل و هم چنین به نارسایی کبد نیز کمک می کند . استفاده از عرق شاتره کمک شایانی به تصفیه خون نیز می نماید .
+به منظور خرید عرق شاتره کلیک کنید .

عرق گیاهی خارشتر
ما اغلب اسم عرق گیاهی خارشتر را برای درمان و دفع سنگ کلیه و سنگ مثانه شنیده ایم اما باید بگوییم که مصرف این عرق گیاهی نیز در تابستان به شدت توصیه می گردد .
+ خرید اینترنتی عرق خارشتر

شرکت تولیدی عطرریز با تولید گلاب و عرقیات گیاهی درجه یک سعی دارد تا به بهترین نحو نیاز هم وطنان خود را رفع نماید . شما می توانید باکیفیت ترین عرقیات گیاهی کاشان را به قیمت تولیدی از فروشگاه آنلاین عطرریز خریداری نمایید .
لازم به ذکر است این شرکت متناسب با فصول مختلف و همینطور مناسبت های پیش رو پکیج های مختلفی طراحی کرده و عرقیات گیاهی خود را با تخفیفی ویژه در اختیار مشتریان قرار می دهد . شما نیز می توانید از دسته مشتریانی باشید که از آفرهای عطرریز بهره مند می شود .
از جمله محصولات ویژه این شرکت برای فصل تابستان می توان به موارد زیر اشاره داشت ؛
- شربت به لیمو عطرریز
- شربت بهار نارنج عطرریز
- شربت بیدمشک عطرریز
- شربت سکنجبین عطرریز
- شربت گلاب عطرریز و ... .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خواص باورنکردنی درمانی گلاب
عرقیات گیاهی مناسب برای فصل سرما
طب سنتی و درمان بیماری ها
بهترین گلاب کاشان
عرق بیدمشک و خواص دارویی بی نظیر آن
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان