مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

تابستان گرم با عرقیات خنک

suitable-summer-herbs.jpg

فصل تابستان علاوه بر زیبایی و سرسبزی اش نسبت به سایر فصل ها ، گرمای بالایی نیز دارد . گرمای زیاد ممکن است موجب گرمازدگی ، حساسیت های تنفسی و ... شود به همین سبب افراد سعی دارند با مصرف مواد خوراکی و نوشیدنی های خنک کمی از این حرارت کم کنند . اغلب مشاهده می کنیم که برای رفع عطش در تابستان از شربت های آلبالو ، توت فرنگی ، آناناس و ... استفاده می شود اما خب تعداد کثیری از افراد امروزه به استفاده از عرقیات گیاهی برای تهیه شربت روی آورده اند و دلیل آن را می توان خاصیت های بسیار و طبیعت آنها دانست که در کاهش عطش و درمان گرمازدگی نیز بسیار موثر است . در این مقاله ما با عرقیات گیاهی آشنا می شویم که استفاده از آن تعادل گرما را در بدن افراد ایجاد می نماید و نکاتی را در این باره ذکر می کنیم تا شما عزیزان بهره لازم را از مطالعه این مقاله ببرید .
+ راهنمای خرید اینترنتی عرقیات گیاهی عطرریز

عرق گیاهی کاسنی
یکی از پرمصرف ترین عرقیجات گیاهی که تولید می شود ، عرق کاسنی است که دارای خواص بسیار زیادی است و مهم ترین آن را می توان درمان گرمازدگی دانست . ساختار متفاوت این گیاه موجب می شود تا حرارت بدن به سرعت تسکین یابد . از دیگر خاصیت های مفید آن می توان به تب بر بودن ، کاهش کلسترول خون ، تقویت پوست و ... را نام برد . بسیاری از عطاری ها مصرف یک استکان عرق کاسنی را قبل از غذا برای رفع عطش پیشنهاد می کنند . اما در اینجا باید ذکر کنیم که شربت کاسنی یکی از خوش طعم ترین و گواراترین نوشیدنی هایی است که می توان در فصل تابستان تهیه کرد . شما می توانید عرق گیاهی کاسنی را به هر میزان از فروشگاه آنلاین عطرریز با قیمتی باور نکردنی خریداری نمایید .
+ برای خرید اینترنتی عرق کاسنی کلیک کنید .

عرق گیاهی شاتره
از دیگر عرقیات گیاهی که دارای طبیعتی سرد بوده و مصرف آن در فصل تابستان به شدت توصیه می شود عرق گیاهی شاتره است . این عرق گیاهی حرارت بدن شما را تعدیل و هم چنین به نارسایی کبد نیز کمک می کند . استفاده از عرق شاتره کمک شایانی به تصفیه خون نیز می نماید .
+به منظور خرید عرق شاتره کلیک کنید .

عرق گیاهی خارشتر
ما اغلب اسم عرق گیاهی خارشتر را برای درمان و دفع سنگ کلیه و سنگ مثانه شنیده ایم اما باید بگوییم که مصرف این عرق گیاهی نیز در تابستان به شدت توصیه می گردد .
+ خرید اینترنتی عرق خارشتر

شرکت تولیدی عطرریز با تولید گلاب و عرقیات گیاهی درجه یک سعی دارد تا به بهترین نحو نیاز هم وطنان خود را رفع نماید . شما می توانید باکیفیت ترین عرقیات گیاهی کاشان را به قیمت تولیدی از فروشگاه آنلاین عطرریز خریداری نمایید .
لازم به ذکر است این شرکت متناسب با فصول مختلف و همینطور مناسبت های پیش رو پکیج های مختلفی طراحی کرده و عرقیات گیاهی خود را با تخفیفی ویژه در اختیار مشتریان قرار می دهد . شما نیز می توانید از دسته مشتریانی باشید که از آفرهای عطرریز بهره مند می شود .
از جمله محصولات ویژه این شرکت برای فصل تابستان می توان به موارد زیر اشاره داشت ؛
- شربت به لیمو عطرریز
- شربت بهار نارنج عطرریز
- شربت بیدمشک عطرریز
- شربت سکنجبین عطرریز
- شربت گلاب عطرریز و ... .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
لیست قیمت عرقیات گیاهی در سال 1398
خواص عرقیات گیاهی درمانی کاشان
درمان سنتی کبد چرب
عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب
گلاب اصل کاشان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان