مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

سرکه سیب و خواص معجزه آسا

apple-vinegar.jpg

با توجه به این مسئله که سرکه سیب و استفاده از آن یکی از مهمترین موارد در حال حاضر بوده که حکمای طب سنتی نیز به مصرف این ماده خوراکی بسیار اصرار می ورزند بر آن شدیم تا در این مقاله اطلاعاتی در مورد این داروی شگفت انگیز بیان کنیم . شما در ادامه با بعضی از خواص سرکه سیب آشنا می شوید تا بدانید در چه مواردی باید از این داروی معجزه آسا استفاده نمایید . در ادامه مطالب با ما همراه باشید .


سرکه را دوست سلامت خود بدانید . سرکه سرشار از مواد مغذی ای است که به لاغر شدن کمک می کند ، هضم غذا را راحت تر می سازد و خواصی دارد که با کلسترول ، فشار خون بالا ، پیری و عفونت گوش مقابله می نماید .

 

میزان مصرف

یک قاشق چای خوری سرکه سیب را با یک لیوان آب مخلوط کرده و روزانه سه مرتبه میل کنید این کار را 4 تا 6 ماه ادامه دهید ، مطمئنا پس از گذشت مدت زمان تعیین شده با نتیجه مورد دلخواهتان روبرو خواهید شد .

 

سرکه همیار لاغری

اضافه کردن سرکه به مواد غذایی باعث ایجاد احساس سیری بعد از غذا می شود و به این ترتیب در طولانی مدت جذب کالری ها را کاهش می دهد از همین رو می تواند در کاهش وزن شما بسیار موثر باشد . اگر شما تصمیم به کاهش وزن گرفته اید بهتر است روی این داروی گیاهی حساب باز کنید و سرکه سیب را در برنامه خود بگنجانید . البته بهمیزن مصرف آن دقت کنید .

 

سرکه به هضم غذا کمک می کند

مصرف روزانه سرکه سیب می تواند از زخم معده پیشگیری کند زیرا باعث می شود که معده ماده ای ترشح کند که خاصیت حفاظتی دارد .

 

سرکه با کلسترول بالا مقابله می کند

سرکه سیب سرشار از پکتین است . این فیبر حلال ، جذب مواد غذایی و مایعات را در روده کند کرده و با عبور آرام از دستگاه گوارش کلسترول را دفع می نماید .

 

سرکه میزان قندخون را تنظیم می کند

اضافه کردن سرکه ( به میزان 15 تا 30 میلی گرم ) به غذاهایی که دارای گلوسید است باعث حفظ تعادل میزان قند خون یا همان گلیسمی می گردد .

 

سرکه گلو درد را تسکین می دهد

همه سرکه ها ضدعفونی کننده اند و با باکتری ها مقابله می نمایند . برای همین می توان از سرکه برای درمان گلو درد استفاده کرد .

 

سرکه با گوش درد مقابله می کند

سرکه قدرت آنتی باکتریایی دارد و می تواند با عفونت و درد گوش مقابله کند .

 

سرکه با پوکی استخوان مقابله می کند

افزودن سرکه به مواد غذایی ( به مدت 32 روز ) قدرت حلالی و جذب کلسیم را بالا می برد . اسیداستیک سرکه هم چنین تغییرات سلول های استخوانی که با رسیدن یائسگی و تغییرات هورمونی خاص این دوره رخ می دهد را کاهش می دهد و از پوکی استخوان پیشگیری می کند .

 

سرکه خواص ضد پیری دارد

رادیکال های آزاد مسئول اصلی پیری هستند . مصرف مواد غذایی سرشار از آنتی اکسیدان ها می تواند اثرات شوم رادیکال های آزاد را خنثی نموده ، سرکه سیب حاوی یکی از موثرترین آنتی اکسیدان هاست.

 

مورد منع مصرف 

اگر پرده گوشتان پاره است هیچ مایعی در گوشتان نریزید.

کلمات کلیدی مرتبط
'سرکه همیار لاغری' , 'خواص سرکه سیب' , 'اسیداستیک سرکه'
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
موثرترین گیاهان دارویی برای مقابله با تهوع
خرید صادراتی گلاب دو آتیشه
فروش اینترنتی گلاب کاشان
شرایط برای خرید اینترنتی گلاب اصل کاشان
خرید عرقیات گیاهی پرمصرف
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان