مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب

stress-treatment.jpg

استرس و اضطراب ، در جوامع امروزی و در دنیای مدرن بیشتر شده است و مسئولیت های زندگی و مشغله های فکری ، ، استرس و پریشانی افراد را بیشتر می کند . امروزه بیشتر افراد ، از روش های درمانی شیمیایی برای درمان افسردگی و استرس استفاده می کنند . در صورتی که راهکارهای غیر شیمیایی بسیاری وجود دارد که این بیماری را درمان می کند . خوردن برخی عرقیات گیاهی ، در درمان افسردگی واسترس بسیار موثر است . در اینجا به ذکر مفیدترین عرقیات گیاهی آرامشبخش را بیان می کنیم .
عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب
خوشبختانه بیشتر افراد ، برای درمان امراض خود ، به دنبال طب سنتی می روند و سعی می کنند کمتر از داروهای شیمیایی استفاده کنند . طب سنتی با رزومه خوبی که در بین مردم پیدا کرده است توانسته است به خوبی در بین مردم ایران محبوب باشد .
1. سنبل الطیب : یکی از گیاهان دارویی آرامشبخش است که درمان کننده نارحتی های عصبی ، بی خوابی می باشد .  معمولا ، سنبل الطیب را با گل گاو زبان مخلوط می کنند و از دمنوش آن موقع خواب استفاده می کنند .
موارد منع مصرف : زنان باردار و کودکان نباید از این دمنوش استفاده کنند .
2. رزماری : این گیاه برای رفع خستگی و ایجاد حس سلامتی و جوانی و شادابی است . با توجه به مشغله زیاد ، به افراد توصیه می شود که از دم کرده رزماری استفاده کنند .
3. اسطوخودوس : استفاده از این عرق گیاهی ، آرامش را برایتان به ارمغان می آورد و اضطراب را از بین می برد . کسب آرامش ، رفع خستگی ناشی از کار بسیار ، از فواید این عرق گیاهی است .
4. گیاه نعنا : خوردن چای نعناء علاوه بر درمان استرس ، فواید بسیار دیگری نیز دارد از جمله : از بین بردن حالت تهوع ، سلامت معده ، افزایش قدرت ذهنی ، افزایش سیستم ایمنی بدن .
خیلی از افراد هستند که دسترسی آسان به گیاه نعناع را ندارند . عرق گیاهی نعناع بهترین جایگزین گیاه آن می باشد .
5. گلاب : یکی از بهترین درمان استرس استفاده روزانه از گلاب می باشد . این ماده شفابخش ، که در بیشتر خانه ایرانیان وجود دارد ، در درمان افسردگی و از بین بردن غم و اندوه خیلی موثر است . یکی از رسم های ایرانی ها این است که در مراسم های عزا ، به صاحبان عزا و کسانی که در مراسم ختم شرکت می کنند ، با گلابپاش ، گلاب می ریزند . آن ها برای ازبین بردن غم و اندوه به وجود آمده این کار را می کنند .
6. چای سبز : چای سبز باعث ریلکسی انسان می شود و کاهش استرس و بهبود تمرکز ، و هوشیاری ذهنی از فواید این گیاه است . خوردن یک فنجان چای سبز در طول روز و یا به هنگام خواب توصیه می شود .
7. تخم شربتی : دسترسی به تخم شربتی آسان است و اصولا در هر عطاری پیدا می شود . این دانه های ریز گیاهی ، دارای مواد معدنی منیزیم و ویتامین B است که استرس را کاهش می دهد . معمولا ، این دانه های ریز را به صورت شربتی که حاوی آب ، شکر ، گلاب یا بیدمشک است در می آورند .
8. بابونه : استفاده از این گیاه ، آرامش و تسکین سیستم عصبی را به همراه دارد . این گیاه ، سبب شل شدن عضلات ، رفع اضطراب و رفع بی خوابی است . اگر استرس یا اضطراب دارید ، روزانه باید 4 فنجان از دمنوش بابونه استفاده کنید . این گیاه را می توانید دم کنید و دم کرده آن را به همراه دو قاشق عسل میل کنید .
9. بیدمشک : گیاه بیدمشک ، که به صورت عرق در عطاری ها به فروش می رسد ، تقویت کننده قلب ، اعصاب و محرک قوای جنسی می باشد . اشتها را زیاد می کند و دستگاه گوارش را تقویت می کند .
خرید آنلاین عرقیات گیاهی
یکی از شهرهایی که به تولید عرقیات گیاهی می پردازد و توانسته است رزومه خوبی در تولید بهترین گلاب و عرقیات گیاهی داشته باشد ، کاشان است . کاشان ، به شهر گل و گلاب شهرت دارد . از آنجا که دسترسی آسان به عرقیات گیاهی کاشان برای بسیاری از افراد میسر نیست ، شرکت عطرریز ، در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی عرقیات گیاهی و گلاب را جزء خدمات خود قرار داده است . این شرکت ، به علت تقاضای بسیار در شهرهای دیگر از جمله اصفهان نمایندگانی برای فروش دارد . خرید آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی ، به منزله خرید مستقیم از شرکت عطرریز می باشد . چه بسا افراد سودجویی بودند که با برند عطرریز ، عرقیات گیاهی تقلبی و گلاب غیر اصل را به فروش رساندند.

کلمات کلیدی مرتبط
گلاب , عرقیات گیاهی کاشان , عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب , عرق گیاهی نعناع , خرید آنلاین عرقیات گیاهی ,
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
سایت فروش گلاب
مقایسه استفاده عرقیات گیاهی نسبت به داروهای شیمیایی
سرکه سیب و خواص معجزه آسا
لیست قیمت عرقیات گیاهی در سال 1398
خواص عرقیات گیاهی درمانی کاشان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان