مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب

stress-treatment.jpg

استرس و اضطراب ، در جوامع امروزی و در دنیای مدرن بیشتر شده است و مسئولیت های زندگی و مشغله های فکری ، ، استرس و پریشانی افراد را بیشتر می کند . امروزه بیشتر افراد ، از روش های درمانی شیمیایی برای درمان افسردگی و استرس استفاده می کنند . در صورتی که راهکارهای غیر شیمیایی بسیاری وجود دارد که این بیماری را درمان می کند . خوردن برخی عرقیات گیاهی ، در درمان افسردگی واسترس بسیار موثر است . در اینجا به ذکر مفیدترین عرقیات گیاهی آرامشبخش را بیان می کنیم .
عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب
خوشبختانه بیشتر افراد ، برای درمان امراض خود ، به دنبال طب سنتی می روند و سعی می کنند کمتر از داروهای شیمیایی استفاده کنند . طب سنتی با رزومه خوبی که در بین مردم پیدا کرده است توانسته است به خوبی در بین مردم ایران محبوب باشد .
1. سنبل الطیب : یکی از گیاهان دارویی آرامشبخش است که درمان کننده نارحتی های عصبی ، بی خوابی می باشد .  معمولا ، سنبل الطیب را با گل گاو زبان مخلوط می کنند و از دمنوش آن موقع خواب استفاده می کنند .
موارد منع مصرف : زنان باردار و کودکان نباید از این دمنوش استفاده کنند .
2. رزماری : این گیاه برای رفع خستگی و ایجاد حس سلامتی و جوانی و شادابی است . با توجه به مشغله زیاد ، به افراد توصیه می شود که از دم کرده رزماری استفاده کنند .
3. اسطوخودوس : استفاده از این عرق گیاهی ، آرامش را برایتان به ارمغان می آورد و اضطراب را از بین می برد . کسب آرامش ، رفع خستگی ناشی از کار بسیار ، از فواید این عرق گیاهی است .
4. گیاه نعنا : خوردن چای نعناء علاوه بر درمان استرس ، فواید بسیار دیگری نیز دارد از جمله : از بین بردن حالت تهوع ، سلامت معده ، افزایش قدرت ذهنی ، افزایش سیستم ایمنی بدن .
خیلی از افراد هستند که دسترسی آسان به گیاه نعناع را ندارند . عرق گیاهی نعناع بهترین جایگزین گیاه آن می باشد .
5. گلاب : یکی از بهترین درمان استرس استفاده روزانه از گلاب می باشد . این ماده شفابخش ، که در بیشتر خانه ایرانیان وجود دارد ، در درمان افسردگی و از بین بردن غم و اندوه خیلی موثر است . یکی از رسم های ایرانی ها این است که در مراسم های عزا ، به صاحبان عزا و کسانی که در مراسم ختم شرکت می کنند ، با گلابپاش ، گلاب می ریزند . آن ها برای ازبین بردن غم و اندوه به وجود آمده این کار را می کنند .
6. چای سبز : چای سبز باعث ریلکسی انسان می شود و کاهش استرس و بهبود تمرکز ، و هوشیاری ذهنی از فواید این گیاه است . خوردن یک فنجان چای سبز در طول روز و یا به هنگام خواب توصیه می شود .
7. تخم شربتی : دسترسی به تخم شربتی آسان است و اصولا در هر عطاری پیدا می شود . این دانه های ریز گیاهی ، دارای مواد معدنی منیزیم و ویتامین B است که استرس را کاهش می دهد . معمولا ، این دانه های ریز را به صورت شربتی که حاوی آب ، شکر ، گلاب یا بیدمشک است در می آورند .
8. بابونه : استفاده از این گیاه ، آرامش و تسکین سیستم عصبی را به همراه دارد . این گیاه ، سبب شل شدن عضلات ، رفع اضطراب و رفع بی خوابی است . اگر استرس یا اضطراب دارید ، روزانه باید 4 فنجان از دمنوش بابونه استفاده کنید . این گیاه را می توانید دم کنید و دم کرده آن را به همراه دو قاشق عسل میل کنید .
9. بیدمشک : گیاه بیدمشک ، که به صورت عرق در عطاری ها به فروش می رسد ، تقویت کننده قلب ، اعصاب و محرک قوای جنسی می باشد . اشتها را زیاد می کند و دستگاه گوارش را تقویت می کند .
خرید آنلاین عرقیات گیاهی
یکی از شهرهایی که به تولید عرقیات گیاهی می پردازد و توانسته است رزومه خوبی در تولید بهترین گلاب و عرقیات گیاهی داشته باشد ، کاشان است . کاشان ، به شهر گل و گلاب شهرت دارد . از آنجا که دسترسی آسان به عرقیات گیاهی کاشان برای بسیاری از افراد میسر نیست ، شرکت عطرریز ، در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی عرقیات گیاهی و گلاب را جزء خدمات خود قرار داده است . این شرکت ، به علت تقاضای بسیار در شهرهای دیگر از جمله اصفهان نمایندگانی برای فروش دارد . خرید آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی ، به منزله خرید مستقیم از شرکت عطرریز می باشد . چه بسا افراد سودجویی بودند که با برند عطرریز ، عرقیات گیاهی تقلبی و گلاب غیر اصل را به فروش رساندند.

کلمات کلیدی مرتبط
گلاب , عرقیات گیاهی کاشان , عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب , عرق گیاهی نعناع , خرید آنلاین عرقیات گیاهی ,
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خواص باورنکردنی درمانی گلاب
خرید عرقیجات گیاهی کاشان برای تناسب اندام
عرقیات گیاهی مناسب برای فصل سرما
خواص عرقیات گیاهی درمانی کاشان
خرید اینترنتی عرق کاسنی
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان