مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

عرق بیدمشک و خواص دارویی بی نظیر آن

property-herbalessences.jpg

امروزه بیشتر افراد برای خوب شدن بعضی از امراض به سراغ عرقیات گیاهی و گیاهان دارویی می روند . به کارگیری طب سنتی در معالجه بعضی از بیماری ها ، بسیار مفید واقع شده است . یکی از این گیاهان معجزه گر بیدمشک است که به دلیل خواص فوق العاده ، عرق گیاهی آن را تولید می کنند تا همگان به صورت بسیار آسان به آن دسترسی داشته باشند و بتوانند از فواید آن استفاده نمایند .

عرق بیدمشک چیست ؟

عرق بیدمشک ، از گیاه بید به دست می آید . درخت بید ، در فصل بهار و در مناطق خوش آب و هوا گل های بسیار زیبایی می دهد . بیدمشک از نژاد بید است که سنبل هایی خوشبو دارد . اسانسی از گل های بید گرفته می شود که به آن عرق بیدمشک می گویند . بسیاری از افراد سوال می کنند که عرق بیدمشک برای چی خوبه ؟ در این مقاله سعی داریم تا خواص کامل این عرق گیاهی را بیان کنیم .

خواص عرق بیدمشک

امروزه به دلیل گرفتاری های کاری و مشکلات زندگی خوردن یک لیوان شربت بیدمشک ، برای آرامش اعصاب و تقویت قلب خیلی موثر است . این عرق گیاهی ، ناراحتی های عصبی ، افسردگی را از بین می برد . آرامشبخش و خواب آور است . تب را پایین می آورد . دستگاه گوارش را تقویت می کند و اشتها را زیاد می کند . قند خون را پایین می آورد . عرق بیدمشک به علت ترکیباتی با نام های ژرانیون سالیسین و تانن ، آرامشبخش است و خستگی و کوفتگی بدن را از بین می برد . یکی از خواص معجزه آسای گیاه بید مشک این است که اگر کسی در حلقش زالویی چسبیده باشد ، با غرغره عصاره برگ درخت بید ، زالو جدا می شود .

مصرف عرق بیدمشک به طرق مختلف

1.    از این عرق ، علاوه بر درمان این بیماری ها ، از آن به عنوان نوشیدنی معطر و شربت خوش طعم در مراسم دید و بازدید استفاده می شود .
2.    ترکیب عرق بیدمشک با عرق کاسنی ، عرق بید ، عرق شاهتره همراه با دوگرم تخم خرفه ، یرقان را درمان می کند . دردهای عصبی و دردهای روماتیسمی را از بین می برد .
3.    آیا تا به حال چای بیدمشک خورده اید ؟ عرق بید مشک را همراه با چای خشک دم کنید . عطر بی نشظیری به چای می دهد . حتی در فصل بهار می توانید گلبرگ های این گیاه را خشک کنید و در چای از آن استفاده کنید .
4.    برای دفع انگل و کرم های روده و معده ، بهترین گزینه ، جوشانده برگ یا پوست درخت بید است .
5.    جوشانده برگ بید با عسل ، اعصاب را آرام می کند

مضرات عرق بیدمشک

این عرق برای افرادی که دیابت دارند بسیار مفید است ولی بااین حال برای افرادی که قند خونشان پایین است توصیه نمی شود و همچنین برای زنان باردار و کودکان کمتر از دوسال توصیه می شود که به مقدار بسیار کم مصرف کنند .

خرید عرق بیدمشک

شرکت عطریز یکی از معروف ترین برند های تولید عرقیات گیاهی در برزک کاشان می باشد . این شرکت توانسته است با تلفیقی از روش سنتی و صنعتی ، بهترین عرقیات گیاهی کاشان را ارائه دهد . عرق بیدمشک یکی از محصولات این تولید کننده می باشد که خرید عرق بیدمشک  از اقصی نقاط کشور ، این شرکت را به ایجاد فروشگاه آنلاین عرقیات گیاهی ترغیب کرد و تواسنته است به یکی از مرکز فروش عرقیات گیاهی بسیار مهم و بزرگ تبدیل شود . در خرید اینترنتی عرق بیدمشک ، خریدار کافی است تا با سفارش محصول و یا تماس با مشاورین وب سایت عطرریز ، از تحویل محصول درب منزل برخوردار شوند .

کلمات کلیدی مرتبط
عرقیات گیاهی, عرق بیدمشک, عرقیات گیاهی کاشان, خرید عرق بیدمشک, فروش عرقیات گیاهی, خرید اینترنتی عرق بیدمشک, مضرات عرق بیدمشک, خواص عرق بیدمشک
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خواص عرق رازیانه
شرایط برای خرید اینترنتی گلاب اصل کاشان
خرید اینترنتی عرق کاسنی
گلاب سنتی بخریم یا گلاب صنعتی ؟
قیمت گلاب کاشان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان