مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

گلاب عتبات عالیات

first-class-rose-water.jpg

گلاب برزک به نام " گلاب عتبات و عالیات " ثبت شد ...

طی گفت و گویی که با آقای مهندس ابوالفضل زارع ، شهردار برزک انجام شد به گفته ایشان ؛ گلاب برزک کاشان را با نام گلاب عتبات و عالیات ثبت نمودند . هم چنین بیان کردند اولین آیین اشک گل سرخ به همراه چهاردهمین جشنواره شکرانه گل و گلاب در سال 1397 در شهر برزک کاشان برگزار شد .

قطب تولید گل محمدی

طبق گفته مهندس زارع بیش از 70 درصد گل محمدی شهرستان کاشان از منطقه برزک تولید می شود که به دلیل شرایط اسلیمی دارای کیفیت و رایحه ای بی نظیر می باشد ، و این شهر به عنوان بزرگترین قطب تولیدکننده گل محمدی معرفی نمود .

گلاب عتبات و عالیات

با توجه به سخنان شهردار ، مردم شهر برزک دوستداران اهل بیت و ولایتمدارانی هستند که هر سال بخشی کثیری از تولیدات گلاب اصل خود را برای شستشوی مرقد های مطهر ارسال می کنند . به همین دلیل ظرفیت ثبت گلاب این منطقه نام گلاب عتبات و عالیات را گرفته است . در مراسم شکرانه گلاب مقدار 1700 لیتر گلاب ناب به نمایندگی از 1700 شهید شهرستان کاشان و به یادبود 155 شهید بخش برزک به نجف اشرف ، کربلا و سوریه فرستاده می شود . آقای زارع بیان داشت شهر برزک از آب و هوایی مفرح و کوهستانی برخوردار است که زمین های زیر کشت مساعد برای پرورش گل محمدی را به خود اختصاص داده است . برزک دارای 1100 هکتار سطح زیر کشت گل محمدی می باشد و آب و هوای مطبوعی که دارد باعث شده است تا یکه تاز تولید گلاب و تولید گل محمدی باشد .

درآمد زایی با گلاب

مهم ترین منبع درآمد مردم برزک تولید گل و گلاب می باشد که طبق آمار موجود نزدیک به 70 درصد مردم منطقه برزک کاشان به تولید گلاب و عرقیات گیاهی مشغولند . میانگین سالانه تولید 70 درصد گل محمدی و 80 درصد گلاب اصل کاشان در این شهر تولید می شود . شهردار برزک بیان داشت که ؛ بیش از 150 کارگاه سنتی و بیش از 850 دیگ گلابگیری و همین طور 10 واحد صنعتی فعال در این شهر موجود است که با توجه به این آمار شهر برزک یکی از بزرگترین قطب های تولید گلاب و عرقیجات اصل در کاشان می باشد که علاوه بر تامین نیاز های داخلی ، نقش مهمی در صادرات گلاب به سایر کشور ها به خصوص کشورهای عربی دارد .

بیشتر بدانیم ...

شهر برزک واقع در 45 کیلومتری جنوب غربی شهر کاشان قرار دارد و هر ساله در خرداد ماه جشنواره شکرانه گل و گلاب در تفرجگاه تپه قلعه برگزار می شود . محصولات عمده ای که از گل محمدی گرفته می شود عموما گلاب درجه یک ، اسانس و گلبرگ خشک می باشد که تولید آن در این شهر رونق بسیار خوبی داشته و هر ساله حجم بالاتری از این محصولات تولید می شود . میانگین تولید گلاب مرغوب در شهر برزک به 6000 تن در سال می رسد . یکی از تولید کنندگان گلاب و عرقیات کاشان ، شرکت عطرریز می باشد که کلیه محصولات خود را با درجه کیفیت عالی و فوق العاده بالا تولید و به بازار فروش عرضه می دارد . این شرکت به دلیل تقاضای بالای مشتریان در سراسر کشور ، در هر شهر نمایندگی پذیرفته و محصولاتش را با شرایط ویژه ای به فروش می رساند . برای خرید گلاب کاشان به فروشگاه آنلاین عطرریز مراجعه نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط
گلاب برزک کاشان, گلاب عتبات و عالیات, گلاب اصل, گلاب ناب, گلاب و عرقیات گیاهی, گلاب اصل کاشان, گلاب و عرقیجات, اصل صادرات گلاب, گلاب درجه یک, خرید گلاب کاشان
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خرید گلاب ارزان قیمت برزک کاشان
خواص عرقیات گیاهی درمانی کاشان
روش های تولید گلاب کاشان
فروش عمده گلاب
خرید صادراتی گلاب دو آتیشه
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان