مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

گلاب عتبات عالیات

first-class-rose-water.jpg

گلاب برزک به نام " گلاب عتبات و عالیات " ثبت شد ...

طی گفت و گویی که با آقای مهندس ابوالفضل زارع ، شهردار برزک انجام شد به گفته ایشان ؛ گلاب برزک کاشان را با نام گلاب عتبات و عالیات ثبت نمودند . هم چنین بیان کردند اولین آیین اشک گل سرخ به همراه چهاردهمین جشنواره شکرانه گل و گلاب در سال 1397 در شهر برزک کاشان برگزار شد .

قطب تولید گل محمدی

طبق گفته مهندس زارع بیش از 70 درصد گل محمدی شهرستان کاشان از منطقه برزک تولید می شود که به دلیل شرایط اسلیمی دارای کیفیت و رایحه ای بی نظیر می باشد ، و این شهر به عنوان بزرگترین قطب تولیدکننده گل محمدی معرفی نمود .

گلاب عتبات و عالیات

با توجه به سخنان شهردار ، مردم شهر برزک دوستداران اهل بیت و ولایتمدارانی هستند که هر سال بخشی کثیری از تولیدات گلاب اصل خود را برای شستشوی مرقد های مطهر ارسال می کنند . به همین دلیل ظرفیت ثبت گلاب این منطقه نام گلاب عتبات و عالیات را گرفته است . در مراسم شکرانه گلاب مقدار 1700 لیتر گلاب ناب به نمایندگی از 1700 شهید شهرستان کاشان و به یادبود 155 شهید بخش برزک به نجف اشرف ، کربلا و سوریه فرستاده می شود . آقای زارع بیان داشت شهر برزک از آب و هوایی مفرح و کوهستانی برخوردار است که زمین های زیر کشت مساعد برای پرورش گل محمدی را به خود اختصاص داده است . برزک دارای 1100 هکتار سطح زیر کشت گل محمدی می باشد و آب و هوای مطبوعی که دارد باعث شده است تا یکه تاز تولید گلاب و تولید گل محمدی باشد .

درآمد زایی با گلاب

مهم ترین منبع درآمد مردم برزک تولید گل و گلاب می باشد که طبق آمار موجود نزدیک به 70 درصد مردم منطقه برزک کاشان به تولید گلاب و عرقیات گیاهی مشغولند . میانگین سالانه تولید 70 درصد گل محمدی و 80 درصد گلاب اصل کاشان در این شهر تولید می شود . شهردار برزک بیان داشت که ؛ بیش از 150 کارگاه سنتی و بیش از 850 دیگ گلابگیری و همین طور 10 واحد صنعتی فعال در این شهر موجود است که با توجه به این آمار شهر برزک یکی از بزرگترین قطب های تولید گلاب و عرقیجات اصل در کاشان می باشد که علاوه بر تامین نیاز های داخلی ، نقش مهمی در صادرات گلاب به سایر کشور ها به خصوص کشورهای عربی دارد .

بیشتر بدانیم ...

شهر برزک واقع در 45 کیلومتری جنوب غربی شهر کاشان قرار دارد و هر ساله در خرداد ماه جشنواره شکرانه گل و گلاب در تفرجگاه تپه قلعه برگزار می شود . محصولات عمده ای که از گل محمدی گرفته می شود عموما گلاب درجه یک ، اسانس و گلبرگ خشک می باشد که تولید آن در این شهر رونق بسیار خوبی داشته و هر ساله حجم بالاتری از این محصولات تولید می شود . میانگین تولید گلاب مرغوب در شهر برزک به 6000 تن در سال می رسد . یکی از تولید کنندگان گلاب و عرقیات کاشان ، شرکت عطرریز می باشد که کلیه محصولات خود را با درجه کیفیت عالی و فوق العاده بالا تولید و به بازار فروش عرضه می دارد . این شرکت به دلیل تقاضای بالای مشتریان در سراسر کشور ، در هر شهر نمایندگی پذیرفته و محصولاتش را با شرایط ویژه ای به فروش می رساند . برای خرید گلاب کاشان به فروشگاه آنلاین عطرریز مراجعه نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط
گلاب برزک کاشان, گلاب عتبات و عالیات, گلاب اصل, گلاب ناب, گلاب و عرقیات گیاهی, گلاب اصل کاشان, گلاب و عرقیجات, اصل صادرات گلاب, گلاب درجه یک, خرید گلاب کاشان
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خرید عرق کاسنی باکیفیت
راهکارهای سنتی برای درمان میگرن
همه چیز در مورد گلاب
عرق بیدمشک و خواص دارویی بی نظیر آن
سایت فروش گلاب
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان