مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

گلاب درجه یک کاشان

first-class-rose-water-herbal-essences.jpg

به طور قطع ، وجود یک شیشه گلاب در هر خانه ایرانی قطعی است . این عرق گیاهی ، همان اسانس گل محمدی است که در اواسط اردیبهشت در روستاهای خوش آب هوای کاشان ، از قبیل نیاسر ، برزک و قمصر می روید . طبیعت گلاب گرم است و مهمترین و اصلی ترین خواص آن که در بین مردم عامه شناخته شده است ، رفع غم و اندوه و اضطراب است . به همین دلیل است که در مراسم عزاداری ما ایرانی ها ، وجود گلاب ، ضروری است . گلاب درجه یک ، دارای خواص بسیاری است . ما در این مقاله به خواص گلاب می پردازیم و راه های شناخت گلاب درجه یک را از تقلبی بیان می کنیم  تا افراد در هنگام خرید گلاب ، یک کارشناس باشند .

 

خواص گلاب

یکی از نوشیدنی های پرمصرف در بین مردم است که از خواص گلاب به شرح زیر می توان نام برد :
•    ضد استرس ، آرامشبخش ، تقویت سیستم عصبی ، درمان بسیاری از سردردها
•    از بین بردن بی خوابی و کاهش خستگی مفید است .
•    لثه را تقویت می کند و آفت دهان را بهبود می بخشد .
•    افرادی که تب دارند ، توصیه می شود که گلاب را به همراه یخ بنوشند .
•    با غرغره کردن گلاب درجه یک ، التهابات حلق ، لوزه ها و حنجره از بین می رود .
•    پوست های خشک را بهبود می بخشد . . برای این کار ، پارچه نخی و تمیز را به گلاب خالص ، آغشته کنید و به مدت 20 دقیقه ، روی صورتتان قرار دهید . اگر این کاررا بعد از استحمام کنید ، تاثیر بیشتری دارد .
•    به دلیل خاصیت ضدعفونی کننده ای که دارد ، از بروز انواع جوش ها جلوگیری می کند .
•    هورمون ها را تنظیم می کند و میل جنسی را زیاد می کند .

 

طرز تهیه شربت گلاب

یک شربت خانگی و بسیار راحت که خواص درمانی بسیاری دارد . یک پیمانه شکر به همراه سه پیمانه گلاب در ظرفی ریخته و حل کنید . سپس روی حرارت با شعله خیلی کم قرار دهید تا بجوشد . وقتی به جوش آمد ، کف روی آن را بگیرید و وقتی حجم آن به نصف رسید ، مقداری زعفران ، به آن اضافه کنید . این شربت ، عسلی شکل می شود که به دلیل داشتن گلاب و زعفران ، خواص بسیار دارد که جلاب نام دارد و سپس آن را در یخچال قرار دهید و روزانه به همراه آب ، میل کنید . این جلاب ، دارای خواص بسیاری از جمله ، تقویت مغز ، رفع خستگی ، شادی بخش و درمان کننده استرس و اضطراب است . زمانی که از کار و فعالیت روزانه فارغ شدید ، بهترین زمان برای مصرف این جلاب است .

 

موراد منع مصرف گلاب

این عرق گیاهی معجزه آسا ، در مواردی نباید استفاده شود :
•    افرادی که اسهال شدید هستید .
•    افرادی که زخم گوارشی و نفخ شدید دارند .
•    افرادی که بواسیر و یا هموروئید دارند .
•    افرادی که فشار خون پایین دارند .

 

 راه های شناخت گلاب درجه یک

بسیاری از ما وقتی به فروشگاه می رویم با این سوال روبرو می شویم که آیا این گلاب ، اصل و درجه یک است ؟
وقتی برای خرید گلاب به فروشگاهی مراجعه می کنید ، اول به رنگ و ظاهر آن توجه کنید . رنگ گلاب نباید کدر و مات باشد . رنگ گلاب تقلبی به دلیل ترکیب با مواد شیمیایی ، کدر است . وقتی از رنگ گلاب مطمئن شدید ، قدم دوم توجه به بوی گلاب است . اگر بوی گلاب ، نباید تند باشد و یا اینکه فاقد بو باشد . هم چنین طعم گلاب اصل کاشان ، تلخ و گس است که موقع تست کردن باید سنگین بودن آن را حس کنید . در قدم سوم به این نکته توجه کنید که گلاب نباید ، حالت روغنی داشته باشد . برخی فروشندگان ، گلاب را بااسانس پاکستانی مخلوط می کنند .

 

خرید گلاب درجه یک کاشان

شرکت عطرریز ، با بیان راهکارهایی در مورد تشخیص گلاب درجه یک از گلاب تقلبی ، به خریداران ، کمک می کند تا در هنگام خرید این عرق گیاهی ، خود یک کارشناس باشند . شرکت عطرریز ، تولید کننده گلاب درجه یک کاشان است . این شرکت ، که در برزک کاشان واقع است در اردیبهشت ماه به تولید گلاب درجه یک و گلاب دو آتیشه می پردازد . این شرکت ، خرید اینترنتی گلاب را در کنار خرید حضوری قرار داده است تا تمامی هموطنان عزیز بتوانند گلاب درجه یک را خریداری کنند . اگر در محصول خریداری شده ، نشانه ای از گلاب تقلبی وجود داشت ، آن محصول با هزینه عطرریز ، عودت داده می شود و این نشانه ای از اطمینان به کیفیت محصولات است .

کلمات کلیدی مرتبط
خواص گلاب, خرید گلاب, گلاب اصل کاشان, گلاب درجه یک, گلاب دو آتیشه, خرید اینترنتی گلاب, خرید گلاب درجه یک کاشان, موراد منع مصرف گلاب
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خرید بدون واسطه گلاب و عرقیجات گیاهی
عرقیات گیاهی مفید برای لاغری
خواص عرق گیاه آلوئه ورا
عرقیات گیاهی را به صورت اینترنتی ارزان بخرید
فروش گلاب صادراتی
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان