مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

طب سنتی و درمان بیماری ها

treatment-disease-with-traditional-medicine.jpg

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که با رعایت نکاتی مهم از طب سنتی می توانند بیماری ها را کنترل و درمان کنند . امروزه ارزش طب سنتی د درمان بیماری ها ، بیشتر از گذشته برای مردم روشن شده است و افراد برای درمان اکثر بیماری ها ، به طب سنتی و عرقیات گیاهی پناه می برند و یا اینکه به سراغ پزشکان گیاهی می روند . در این مقاله به درمان انواع بیماری ها با طب سنتی و یا عرقیات گیاهی می پردازیم و از خوانندگان تقاضا داریم که برای یکبار هم که شده ، برای درمان بیماری های ذکر شده از این عرقیات گیاهی سودمند استفاده کنند .

تپش قلب
مسبب این بیماری ، رسوب مواد زائد در مویرگ های قلب هست که در برخی از افراد به صورت مادرزادی و در برخی افراد از مصرف روغن های صنعتی به وجود می آید . کم تحرکی و چاقی و همین طور استرس و فشار های عصبی نیز سبب تپش قلب می شود . برای درمان تپش قلب ، عرق گیاهی نسترن ، عرق گیاهی گل گاوزبان که تقویت کننده قلب است و معجون مفید است . معجون گیاهی قلب درمان کننده تپش قلب است و آرامشبخش و تقویت کننده قلب می باشد .

سنگ کلیه
یکی از بیماری های شایع ، سنگ کلیه است که مهمترین عامل آن کم تحرکی می باشد . بسیاری از افراد هستند که با درد کلیه به سراغ داروهای شیمیایی به صورت قرص و شربت و یا آمپول تحت نظر پزشک می روند و ولی بسیاری از عرقیات گیاهی هستند که دافع سنگ های کلیوی بوده  و افراد با خوردن آن به نتیجه مطلوب و موثر می رسند . عرق گیاهی هفت گیاه ، شیرین بیان ، عرق گیاهی سیر ، عرق شوید ، عرق خرفه ، خارشتر ، بابا آدم از مهمترین و موثرترین عرقیات گیاهی در درمان سنگ کلیه می باشند .

درمان چاقی
امروزه به دلیل تغذیه نامناسب افراد و بی تحرکی و استرس بالا ، چاقی زیاد شده است که سبب ایجاد یبیماری های قلبی و عروقی می شود . بسیاری از افراد هستند که به دلیل استرس زیاد ، میل به خوردن آن ها افزایش پیدا می کند . چهارگیاه لاغری ، از عرقیات گیاهی موثر در درمان چاقی می باشد . سرکه سیب و عرق کیالک نیز در درمان این عارضه بسیار مفید می باشند .

مقوی معده
بیماری های معده به دلیل خوردن غذاهای نامناسب و استرس بسیار افراد ، زیاد شده است . گیاه درمانی روشی است که در آن ، به جای داروهای شیمیایی ، از گیاهان دارویی و طب سنتی برای درمان بیماری های مورد نظر استفاده می کنند . برای درمان التهابات معده و ورم معده از عرقیات گیاهی زیر می توان بهره برد :
عرق گیاهی کرفس تقویت کننده معده است .
شیرین بیان درمان کننده قارچ داخل معده و زخم معده است . شیرین بیان افراد را در برابر ابتلا به زخم معده و اثنی عشر ایمن می کند و محافظ معده در برابر خطر آسیب داروهای شیمیایی و استرس است .
عرق کاکوتی رفع کننده سوء هاضمه می باشد .
گلاب دردهای معده و رودوی را تسکین می دهد .
عرق نعنا باد شکن و بر طرف کننده دل درد است .
عرق زنجبیل بلغم های چسبیده به دیوارهای معده را از بین می برد و با بهبود بخشیدن به عملکرد دستگاه گوارش ، در کاهش نخ و بهتر عمل کردن دستگاه گوارش موثر است .

درمان استرس و اضطراب و ناآرامی
استرس و اظطراب می تواند تاثیرات منفی در  روحیات افراد بگذارد و به مرور زمان جسم و روح او را تحت تاثیر قرار دهد . قبل از رفتن به سراغ قرص های آرامبخش برای یکبار از این عرقیات گیاهی استفاده کنید :
عرقیات گیاهی شاه اسپرم ، بهار نارنج ، گلاب ، استوخدوس ،گل گاو زبان آرامشبخش هستند و اظطراب و ناآرامی را از افراد دور می کنند .
برخی مواقع ، بی خوابی در برخی افراد استرس و اضطراب را ایجاد می کند . عرق گیاهی شوید ، کیالک ، بیدمشک ، بومادران ، بادرنجبویه می باشد .
شرکت عطرریز در درمان بیماریها با طب سنتی ، به هموطنان عزیز مشاوره رایگان می دهد .
خرید اینترنتی عرقیات گیاهی کاشان ، برای همگان امکان پذیر می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط
عرقیات گیاهی, طب سنتی, درمان انواع بیماری ها با طب سنتی, تپش قلب, درمان تپش قلب, سنگ کلیه, درمان چاقی, مقوی معده, خرید اینترنتی عرقیات گیاهی کاشان
توسط moh@mm@d
  perfect.......
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
مزایای خرید اینترنتی انواع عرقیات گیاهی
مزاج شناسی و ویژگی انواع مزاج ها
گلاب ممتاز کاشان
خرید بدون واسطه گلاب و عرقیجات گیاهی
درمان جوش صورت با عرقیات گیاهی
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان