مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

گلاب دوآتیشه

two-flaming-rose-water.jpg

کیفیت گلاب دوآتیشه بیشتر از گلاب معمولی است و همه تولید کنندگان گلاب ، توانایی تولید گلاب دو آتیشه را ندارند . گلاب ، طی فرآیندی از تقطیر گل های محمدی به دست می آید . بیشتر افراد نام گلاب دو آتیشه را شنیده اند و همه می دانند که قیمت گلاب دو آتیشه بیشتر بوده و خواص آن بالاتر است که در حقیقت گلاب غلیظی است که بسیار معطر بوده و گلاب ناب محمدی است . در این مقاله فرآیند تولید گلاب دو آتیشه را بیان می کنیم .

تولید گلاب دوآتیشه
گل محمدی گیاه بومی ایرانیان است که در روستاهای اطراف کاشان ، به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی رشد خوبی داشته و رایحه فوق العاده ای دارد . ایرانیان بودند که توانستند به تولید گلاب از گل محمدی و گرفتن عصاره گلبرگ های آن پی ببرند . مصرف گلاب در ایران بسیار زیاد است و افراد برای دور کردن استرس و اضطراب از خود ، استفاده غذایی ، در تهیه عطرها و خوشبو کننده ها ، در تهیه لوسیونها و ماسک های  صورت و برای درمان برخی از بیماری ها از گلاب استفاده می کنند . گلاب ماده ای ضد ویروسی ، آنتی سیتیک و ضد اسپاسم است . در گلابگیری ، گلبرگ های گل محمدی را در دیگ های بزرگی می ریخته و در آن آب می ریزند و می  گذارند تا آب جوش بیاید و پس از جوش آمدن ، طی فرآیندی تقطیر صورت می گیرد و گلاب به وجود می آید . این تهیه گلاب معمولی است . حال برخی از تولید کنندگان گلاب معمولی را با گل های محمدی جدید در دیگ می ریزند و گلاب به دست آمده ، دو آتیشه است که غلیظ است و مزه تلخ تری دارد و کیفیت آن بیشتر است  . این گلاب ، بدون رسوب است و ناخالصی ندارد و طعم آن سنگین و کمی مایل به تلخی است .

خواص گلاب دو آتیشه
گلاب داری طبعی گرم است و برای افراد سرد مزاج مناسب می باشد . گرمی گلاب بیشتر است . گلاب دو آتیشه ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و بدن را از بیماری ها دور می کند . این گلاب اصل ، برای افرادی که فشار خون بالا دارند مناسب است و بهترین پا ک کننده پوست از مواد شیمیایی و آلاینده ها ست و نوعی لوسیون مناسب است . مصرف شربت گلاب در طول روز ، خستگی مغز را از بین می برد .

فروش گلاب دو آتیشه کاشان
برزک کاشان ، یکی از شهرهای خوش آب و هوای کاشان است که منطقه بسیار خوبی برای رشد گل های محمدی معطر است . گلاب دو آتیشه برزک کاشان ، که در اوایل اردیبهشت رویش دارد ، طرفداران بسیاری داشته و سالیانه میلیون ها توریست داخلی و خارجی در اردیبهشت ماه به برزک کاشان آمده و گلاب دو آتیشه بزرک را خریداری می کنند .

گلاب دوآتیشه عطرریز کاشان ، از گل های محمدی گلستان های بزرک ، با بهترین کیفیت تولید می شود و به سراسر ایران ارسال می شود . به دلیل استقبال بی نظیر مردم ایران از گلاب دو آتیشه کاشان ، شرکت عطرریز ، فروش گلاب دو آتیشه را به صورت آنلاین و از طریق فروشگاه اینترنتی گلاب عطرریز کاشان ، انجام می دهد . دسترسی بسیاری از افراد به گلاب اصل و دو آتیشه کاشان غیر ممکن است . در بیشتر شهرهای ایران ، گلاب های صنعتی به فروش می رسد که خاصیت بالایی ندارند . به این افراد توصیه می شود که از طریق سایت گلاب عطرریز کاشان ، و با ثبت سفارش ، بتوانند به صورت آنلاین ، به گلاب ناب کاشان دسترسی پیدا کنند . شرکت عطریز در صورت نارضایتی مشتریان از خرید آنلاین عرقیات ، ضمانت بازگشت کالا را در خرید های اینترنتی قرار داده است .

کلمات کلیدی مرتبط
توسط moh@mm@d
  سلام این گلاب دو آتیشه رو باید تو فصل خاصی مصرف کرد؟
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
تابستان گرم با عرقیات خنک
صادرات گلاب کاشان
عرقیات گیاهی را به صورت اینترنتی ارزان بخرید
درمان سنگ کلیه با عرقیات گیاهی
عرقیات گیاهی مناسب برای فصل سرما
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان