مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

گلاب دوآتیشه

two-flaming-rose-water.jpg

کیفیت گلاب دوآتیشه بیشتر از گلاب معمولی است و همه تولید کنندگان گلاب ، توانایی تولید گلاب دو آتیشه را ندارند . گلاب ، طی فرآیندی از تقطیر گل های محمدی به دست می آید . بیشتر افراد نام گلاب دو آتیشه را شنیده اند و همه می دانند که قیمت گلاب دو آتیشه بیشتر بوده و خواص آن بالاتر است که در حقیقت گلاب غلیظی است که بسیار معطر بوده و گلاب ناب محمدی است . در این مقاله فرآیند تولید گلاب دو آتیشه را بیان می کنیم .

تولید گلاب دوآتیشه
گل محمدی گیاه بومی ایرانیان است که در روستاهای اطراف کاشان ، به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی رشد خوبی داشته و رایحه فوق العاده ای دارد . ایرانیان بودند که توانستند به تولید گلاب از گل محمدی و گرفتن عصاره گلبرگ های آن پی ببرند . مصرف گلاب در ایران بسیار زیاد است و افراد برای دور کردن استرس و اضطراب از خود ، استفاده غذایی ، در تهیه عطرها و خوشبو کننده ها ، در تهیه لوسیونها و ماسک های  صورت و برای درمان برخی از بیماری ها از گلاب استفاده می کنند . گلاب ماده ای ضد ویروسی ، آنتی سیتیک و ضد اسپاسم است . در گلابگیری ، گلبرگ های گل محمدی را در دیگ های بزرگی می ریخته و در آن آب می ریزند و می  گذارند تا آب جوش بیاید و پس از جوش آمدن ، طی فرآیندی تقطیر صورت می گیرد و گلاب به وجود می آید . این تهیه گلاب معمولی است . حال برخی از تولید کنندگان گلاب معمولی را با گل های محمدی جدید در دیگ می ریزند و گلاب به دست آمده ، دو آتیشه است که غلیظ است و مزه تلخ تری دارد و کیفیت آن بیشتر است  . این گلاب ، بدون رسوب است و ناخالصی ندارد و طعم آن سنگین و کمی مایل به تلخی است .

خواص گلاب دو آتیشه
گلاب داری طبعی گرم است و برای افراد سرد مزاج مناسب می باشد . گرمی گلاب بیشتر است . گلاب دو آتیشه ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و بدن را از بیماری ها دور می کند . این گلاب اصل ، برای افرادی که فشار خون بالا دارند مناسب است و بهترین پا ک کننده پوست از مواد شیمیایی و آلاینده ها ست و نوعی لوسیون مناسب است . مصرف شربت گلاب در طول روز ، خستگی مغز را از بین می برد .

فروش گلاب دو آتیشه کاشان
برزک کاشان ، یکی از شهرهای خوش آب و هوای کاشان است که منطقه بسیار خوبی برای رشد گل های محمدی معطر است . گلاب دو آتیشه برزک کاشان ، که در اوایل اردیبهشت رویش دارد ، طرفداران بسیاری داشته و سالیانه میلیون ها توریست داخلی و خارجی در اردیبهشت ماه به برزک کاشان آمده و گلاب دو آتیشه بزرک را خریداری می کنند .

گلاب دوآتیشه عطرریز کاشان ، از گل های محمدی گلستان های بزرک ، با بهترین کیفیت تولید می شود و به سراسر ایران ارسال می شود . به دلیل استقبال بی نظیر مردم ایران از گلاب دو آتیشه کاشان ، شرکت عطرریز ، فروش گلاب دو آتیشه را به صورت آنلاین و از طریق فروشگاه اینترنتی گلاب عطرریز کاشان ، انجام می دهد . دسترسی بسیاری از افراد به گلاب اصل و دو آتیشه کاشان غیر ممکن است . در بیشتر شهرهای ایران ، گلاب های صنعتی به فروش می رسد که خاصیت بالایی ندارند . به این افراد توصیه می شود که از طریق سایت گلاب عطرریز کاشان ، و با ثبت سفارش ، بتوانند به صورت آنلاین ، به گلاب ناب کاشان دسترسی پیدا کنند . شرکت عطریز در صورت نارضایتی مشتریان از خرید آنلاین عرقیات ، ضمانت بازگشت کالا را در خرید های اینترنتی قرار داده است .

کلمات کلیدی مرتبط
توسط moh@mm@d
  سلام این گلاب دو آتیشه رو باید تو فصل خاصی مصرف کرد؟
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خرید بدون واسطه گلاب و عرقیجات گیاهی
عرق نعنا اصل
فروش گلاب اصل کاشان
عرقیات گیاهی پر مصرف
قیمت گلاب و عرقیات گیاهی کاشان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان