مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

صادرات گلاب اصل کاشان

export-kashan-rose-water.jpg

شنیدن نام گلاب ، ذهن را به سمت شهرستان کاشان منعطف می سازد . با قطعیت تمام می توان گفت کاشان یکی از بزرگترین قطب های تولید گلاب و عرقیات گیاهی می باشد که نیاز مشتریانش را در بازار های داخلی و خارجی به بهترین نحو تامین می نماید . هم چنین باید بیان داریم این شهر سهم بزرگی در صادرات گلاب داشته و ارزآوری بالایی را از این راه برای کشورمان دارد .

با در نظر گرفتن وجود تعداد زیاد کارخانه های گلاب و عرقیات و شرکت های فعال در عرضه صادرات گلاب اصل ، باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که که علاوه بر معتبر بودن برند مورد نظر از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد .

مشتریان گلاب ایران
با توجه به اسناد موجود کشور ایران رتبه نخست صادرات گلاب اصل را در بازار جهانی داشته و دلیل آن را می توان کیفیت بالا و فوق العاده این محصول دانست . از جمله عوامل دیگری که در محبوبیت و مرغوبیت گلاب درجه یک کاشان موثر است می توان به موارد زیر اشاره داشت ؛

•    گل محمدی که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد از کیفیت و رایحه فوق العاده ای برخوردار است .
•    ارگانیک بودن گل های محمدی بدون استفاده از کود های شیمیایی که عاملی است در ارتقا کیفیت گلاب آن .
•    داشتن مهارت زیاد در تولید گلاب اصل و دارا بودن سایقه ای درخشان و طولانی در این زمینه
•    برگزار کردن همایش و جشنواره های گل و گلاب که گردشگران داخلی و خارجی را با این مورد آشنا می سازد و روند گلابگیری را به طور کامل یاد می گیرند .
•    قیمت گلاب که یکی از مهم ترین عوامل در شهرت آن می باشد

عوامل نام برده از جمله فاکتورهایی هستند که شهرت گلاب ایران را در کشور های اروپایی ، آمریکا و کشورهای عربی بالا برده و این مشتریان را ترغیب به خرید گلاب اصل کاشان نموده است . به گونه ای که می توان گفت سالانه هزاران لیتر گلاب به کشورهای نام برده صادر می شود .

گلاب صادراتی اصل ایران
کشور ایران با وجود رقیبان بزرگی چون ترکیه و مراکش در تولید و صادرات گلاب توانسته است به عنوان بزرگترین صادر کننده گلاب در جهان رتبه نخست را برای خود کسب نموده و در این عرصه پیشرفت های زیادی داشته باشد .

فروشگاه آنلاین عطرریز با تولید و عرضه باکیفیت ترین گلاب درجه یک به منظور صادرات در قیمت های مقرون به صرفه و استثنایی نسبت به سایر برندهای مطرح و معتبر در این زمینه و همین طور فروش گلاب به صورت عمده و جزئی در بسته بندی های زیبا و متفاوت در خدمت رسانی به هم وطنان و هم نوعان خود آماده است .

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین عطرریز و خرید گلاب اصل کاشان از این فروشگاه ، تجربه خرید محصولات خود را به قیمت تولیدی در بالاترین درجه کیفیت همراه با خدمات پس از فروش داشته باشید .

کلمات کلیدی مرتبط
گلاب و عرقیات گیاهی, صادرات گلاب, صادرات گلاب اصل, خرید گلاب اصل کاشان
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
عرقیات گیاهی برای لاغری سریع
گلاب سنتی بخریم یا گلاب صنعتی ؟
عرقیات گیاهی پر کاربرد
درمان جوش صورت با عرقیات گیاهی
عرق بوقناق
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان