مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

قیمت گلاب دو آتیشه کاشان

buy-rose-rose-exports.jpg

برای دیدن قیمت گلاب دو آتیشه اصل کاشان کلیک کنید .
ایرانیان اولی کسانی بودند که توانستند از  تقطیر گل محمدی و گل سرخ ، گلاب به دست آوردند . گلاب معجزه طبیعت است و علاوه بر اینکه در درمان برخی از بیماری ها موثر است ، بهترین خوشبو کننده برای شیرینیجات و مواد غذایی است . معروف ترین گلاب ، گلاب دو آنیشه است که از گل محمدی گرفته می شود . قیمت گلاب دو آتیشه بیشتر از گلاب معمولی است ولی غلظت بالایی دارد .
گلاب دو آتیشه به این صورت تولید می شود که فرآیند تقطیر گل دوبار انجام می شود و در بار دوم به جای ترکیب آب با گل ،از ترکیب گلاب با گل استفاده می کنند و عمل تقطیر را انجام می دهند . غلظت و کیفیت گلاب دو آتیشه بالا تر است و طعم آن تلخ تر است و افراد می توانند به جای خرید دو بطری گلاب معمولی ، یک بطری گلاب دو آتیشه را خریداری کنند .
گلاب دو آتیشه ، از نمونه گلاب های صادراتی به کشورهای عربی و کشورهای اروپایی است .
اثرات مفید گلاب بر بدن
این عرق ناب و خالص در طب سنتی مصارف درمانی بسیاری دارد و آن را با با طبیعت گرم می شناسند و برای انواع پوست ها به ویژه پوست های حساس مناسب است . طراوت و تازگی  پوست ، باز کردن منافذ پوست و شاداب آن ، از فواید استفاده از گلاب برروی پوست است . برای درمان انواع جوش ها ، افراد می توانند گلاب را با جوش شیرین مخلوط کنند و خمیر به دست آمده را روی جوش ها بمالنند وبعد از یک ساعت صورت خود را با آب ولرم بشورند . این ماده شفابخش ، در درمان بیماری هایی از  قبیل ، بیماری های  اعصاب ، افسردگی ، تقویت معده ، تقویت حافظه ، سردرد ، اسهال های  مزمن و گلو درد مفید است .
اگر از استرس و اضظراب روزانه رنج می برید ، بوییدن گلاب و یا گل محمدی سبب آرامش و تسکین اعصاب می شود .
اگر از بوی بد دهان خود ناراحت هستید ، گلاب را با قدری سرکه قرقره کنید .
از بخور گلاب می توانید برای درمان گلو درد استفاده کنید . در تابستان برای از بین بردن گرمازدگی به شخص گرما زده ترکیب گلاب با یخ را بدهید .
خرید گلاب دو آتیشه
مرکز تولید گلاب دو آتیشه در کاشان است . به دست آوردن این مایع ناب و خالص تخصصی است و به دست آوردن آن از گل های محمدی در کوهستان های اطراف کاشان ، سبب بالا بردن رایحه و طعم عالی آن می شود . همانطور که بیان شد کیفیت و عطر و رایحه گلاب دو اتیشه بالاتر از گلاب معمولی است . در گذشته دسترسی به این نوع گلاب برای افرادی که دور از کاشان زندگی می کردند غیر ممکن بود . این افراد ترجیح می دادند که از  گلاب های صنعتی موجود در شهر خود استفاده کنند ولی با ایجاد فروشگاه های گلاب که به فروش اینترنتی انواع گلاب کاشان می پردازند افراد از طریق یک تلفن می توانند به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند . شرکت عطریز برزک کاشان ، یکی از  تولید کنندگان برتر گلاب و عرقیات گیاهی کاشان می باشد . این شرکت با فروش اینترنتی گلاب و عرقیات گیاهی توانسته است خرسندی بسیاری از هموطنان عزیز را ایجاد کند . قیمت گلاب دو آتیشه این شرکت به قیمت تولیدی است و از آنجایی که این شرکت یک تولید کننده است و دارنده چنیدن هکتار گل محمدی می باشد سعی کرده است تا از قیمت محصولات خود بکاهد . کیفیت گلاب دو آتیشه این شرکت بی نظیر است مشتریان بعد از خرید گلاب دو آتیشه ، اگر از  کیفیت محصول ناراضی بودند می توانند محصول را ارجاع دهند و هزینه ارجاع بر عهده عطرریز خواهد بود و این نشان دهنده کیفیت بالای محصولات عطرریز است .

کلمات کلیدی مرتبط
توسط ارزو
  من گلاب دو آتیشه شما رو استفاده کردم . علاوه بر مناسب بودن قیمت کیفیتش هم خیلی بالاست این محصولتونو به چند نفر دیگه هم معرفی کردم
توسط مدیریت عطرریز ( حسین مکاریان )
  ممنون از حسن انتخابتون ... از اعتماد و معرفی فروشگاه اینترنتی عطرریز به دوستانتون سپاسگذارم بانو
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
عرق آویشن و خواص آن
قیمت گلاب کاشان
خواص و فواید آویشن گیاه قوی برای درمان بیماری ها
مهم ترین خواص شربت بارهنگ و عرق نعناع
عرقیات گیاهی مناسب برای فصل سرما
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان