مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

خرید معجون چای

buy-tea-mixture.jpg

آیا تا به حال اسم عرق گیاهی با عنوان معجون چای را شنیده اید ؟ این معجون ، مخلوطی از چند عرق گیاهی معطر و خوشبو و پر خاصیت است که برخی از تولید کنندگان برتر عرقیات گیاهی توانسته اند پر خاصیت ترین و خوشبو ترین عرقیات گیاهی را به صورت معجون چای تولید کنند . استفاده از معجون چای می تواند چای را که یکی از نوشیدنی های گرم و مورد محبوب ایرانیان است را خوشبو کند .
معجون گیاهی چای
در این معجون ، از عرقیات گیاهی معطر و مفید اعم از هل ، زنجبیل ، دارچین ، زعفران ، گلاب و بیدمشک استفاده شده است . ترکیب این عرقیات گیاهی در قالب یک معجون فواید بسیاری برای بدن ما دارد .
زعفران :
زعفران گیاهی است بومی اروپا و آسیا که علاوه بر خوشبو کردن و معطر کردن غذا و دمنوش ها در درمان بیماری  هایی از قبیل کاهش درد قاعدگی ، ضد افسردگی ، پیشگیری از سرطان ، سلامت قلب ، تسکین دردهای شکمی ، کاهش فشار خون موثر است .
هل :
از نظر طب قدیم و سنتی ، هل گرم و خشک است . تحریک کننده اشتها است . از بین بردن حالت تهوع و بی حالی است . از تجمع خلط در گلو جلوگیری می کند . بر طرف کننده اضطراب و نگرانی است . تقوتی کننده کلیه هاست و حتی می تواند شب اداری کودکان را درمان کند . خوشبو کننده دهان است .
زنجبیل :
زنجبیل این ماده شفابخش ، دردهای ماهیچه ای را کاهش می دهد ، در درمان آسم و آلرژی بسیار موثر است ، باعث کاهش انقباضات ماهیچه ای می شود . دردهای شکمی را تکسین می دهد ، قاعده آور است و درمان کننده استفراغ و حالت تهوع است .
گلاب :
تقویت کننده معده ، آرامشبخش و کم کردن اضطراب و استرس ، رفع بی خوابی ، شاداب کننده پوست و پاکسازی پوست از مهمترین خاصیت های گلاب است . استفاده از گلاب در چای به خوشبو کردن چای بسیار کمک می کند و برای رفع خستگی های روزانه افراد بسیار موثر است .
بیدمشک :
ضد درد و ضد تب است . مقوی قلب ، کاهش دهنده تب ، ضد افسردگی و بیماری های عصبی ، تقویت کننده دستگاه عصبی ، بر طرف کننده دردهای عضلانی و دردهای روماتیسم و ارام کننده اعصاب و روان است .
دارچین : بیشتر ایرانی ها از پودر دارچین و یا چوبه دارچین در چای استفاده می کنند . از خواص دارچین می توان به پیشگیری از آلزایمر ، کاهش وزن ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، پیشگیری از انواع سرطان ها و بیماری های قلبی و عروقی  و دیابت اشاره کرد .
خرید معجون چای :
جمع شدن تمامی این عرقیات گیاهی در یک معجون ، می تواند به عنوان ماده ای شفابخش مورد استفاده قرار گیرد . افراد می توانند با خرید یک بطری معجون چای تا هفته ها از این عرق گیاهی معجزه آسا در انواع دمنوش ها استفاده کنند . این عرق گیاهی علاوه بر معطر کردن چای و دمنوش های گرم ، فواید بسیاری دارد . خرید اینترنتی معجون چای برای مشتریان فراهم است . شرکت عطرریز برزک کاشان ، علاوه بر تولید انواع عرقیات گیاهی برزک کاشان ، معجون چای را نیز تولید کرده است . قیمت معجون چای به قیمت تولیدی عرضه می شود .  برخی از خریداران سوال می کنند که برای هر بار چقدر از معجون چای را مصرف کنیم ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در هنگام دم کردن چای ، یک قاشق غذاخوری معجون کافی است .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
عرقیات گیاهی عطرریز
صادرات گلاب اصل کاشان
خرید عرق گیاهی اسطوخدوس
گلاب ممتاز کاشان
عرقیات گیاهی پر کاربرد
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان