مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی گلاب و عرقیات عطرریز با توجه به قوانین جمهوری اسلامی و تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده ، قوانینی را برای فروشگاه وضع کرده که فروشنده و خریدار موظفند به این قوانین متعهد بمانند .

 

تعریف مشتری و یا کاربر

فردی که کلیه اطلاعات خود را به قصد استفاده از خدمات اینترنتی فروشگاه عطرریز و یا ثبت سفارش در فرم ثبت نام وارد می کند و به عبارتی می توان گفت سفارش دهنده است را کاربر و یا مشتری که گاها خریدار نیز ذکر شده ، می نامند . منظور از فروشنده نیز در این مطلب همان فروشگاه اینترنتی گلاب و عرفیات می باشد .

 

قوانین عمومی

- عضویت در فروشگاه اینترنتی گلاب و عرقیات گیاهی عطرریز رایگان است و در مرحله ثبت نام با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مراحل عضویت تایید می شود .

- هزینه ارسال کالا تا مبلغ 150 هزار تومان به عهده مشتری ، از مبلغ 150 تا 450هزار تومان به صورت نصف بر عهده مشتری و مابقی بر عهده شرکت ، مبلغ 450 هزار تومان به بالا نیز بر عهده شرکت عطرریز می باشد . 

- فعالیت فروشگاه عطرریز بر اساس قوانین جاری کشور به ویژه قانون تجارت الکترونیک است .

- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل محصولات را در اختیار کاربران قرار دهد .

- به علت قرار دادن تخفیف های ویژه برای مشاغل و افراد خاص ، مسئولیت حفظ رمز عبور با خود کاربران است و فروشگاه در قبال سوء استفاده های ناشی از آن و عدم دقت کاربران مسئولیتی بر عهده ندارند .

 

ثبت سفارش و ارسال کالا

فروشنده موظف است محصولات را سالم و بی نقص طبق آن چیزی که معرفی می نماید تحویل خریدار دهد . از دیگر تعهدات فروشنده می توان گفت ، پس از دریافت سفارش و تایید آن در کوتاه ترین زمان ممکن ، محصولات سفارش داده شده را تهیه و بسته بندی نماید و تحویل شرکت پست طرف قرارداد نماید ، هر گونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل کالا به پست ، بر عهده شرکت پستی می باشد . کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه ، در صف پردازش قرار می گیرند و در نهایت یک پیامک حاوی تایید سفارش به مشتری ارسال می شود . از زمانی که تایید سفارش خرید به صورت پیامک یا ایمیل به خریدار شد ، مشتری دیگر نمی تواند از خرید و سفارش خود انصراف دهد و این امکان تنها قبل از ارسال پیامک و یا ایمیل وجود خواهد داشت . هرخریدار که خرید اینترنتی عمده انجم داده بهتر است پس از خرید با واحد مشاوره و فروش شرکت تماس بگیرد و هماهنگی های لازم جهت واریز وجه ، زمان ارسال و تحویل کالا را دریافت نماید البته فروشگاه تمام مراحل تا زمان تحویل مرسوله را به صورت پیامک برای مشتری ارسال خواهد نمود . مکان تحویل کالا آدرسی است که خریدار زمان ثبت سفارش در فروشگاه قید می کند ، در صورت تغییر آدرس مراتب را سریعا اطلاع دهید . در صورت وارد کردن اطلاعات مغایر با هویت واقعی افراد ، مسئولیت آن بر عهده خود فرد می باشد . کاربران هنگام سفارش کالا اطلاعات صحیح را در فروشگاه ثبت نمایید . در صورت کم و کاستی اطلاعات وارد شده ، سفارش به درستی تکمیل و ارسال نخواهد شد . در صورتی که به هر نحوی مشتری در یک برهه زمانی قادر به تحویل کالا نمی باشد ، باید قبل از ارسال کالا مراتب را به صورت تلفنی با واحد سفارش و پشتیبانی در میان بگذارد تا به زمانی دیگر موکول شود . لازم است خریدار در زمان تحول کالا نهایت توان خود را می گذارد . با این حال در صورتی که موجودی به پایان رسید حتی پس از سفارش دادن مشتری ، حق کنسل کردن و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است و یا خریدار می تواند به جای کالای تمام شده  محصولی دیگر را جایگزین کند . فروشگاه بدون اطلاع قبلی به هر دلیلی می تواند فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های قبل از تعطیلی فروشگاه را ، تهیه و ارسال خواهد نمود . شرایط بالا ممکن است تغییر کند که همواره به صورت کامل بروز و به اطلاع مشتری و کاربران خواهد رسید .


در صورت ثبت سفارش ، خریدار کلیه شرایط فوق الذکر را پذیرفته است .

کلمات کلیدی مرتبط
'گلاب و عرقیات گیاهی' , 'ارسال سریع گلاب و عرقیات' , 'ارسال رایگان گلاب و عرقیات گیاهی' , 'خرید اینترنتی گلاب و عرقیات' , 'خرید گلاب و عرقیجات' , 'خرید عمده گلاب' , 'فروشگاه اینترنتی گلاب و عرقیات' , 'قانون تجارت الکترونیک'
توسط پروانه
  ممنون
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
فروش گلاب اصل کاشان
بهترین مرکز آنلاین پخش گلاب وعرقیات گیاهی کاشان
پخش گلاب درجه یک کاشان
خرید اینترنتی عرق کاسنی
قیمت گلاب و عرقیات گیاهی کاشان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان