مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی گلاب و عرقیات عطرریز با توجه به قوانین جمهوری اسلامی و تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده ، قوانینی را برای فروشگاه وضع کرده که فروشنده و خریدار موظفند به این قوانین متعهد بمانند .

 

تعریف مشتری و یا کاربر

فردی که کلیه اطلاعات خود را به قصد استفاده از خدمات اینترنتی فروشگاه عطرریز و یا ثبت سفارش در فرم ثبت نام وارد می کند و به عبارتی می توان گفت سفارش دهنده است را کاربر و یا مشتری که گاها خریدار نیز ذکر شده ، می نامند . منظور از فروشنده نیز در این مطلب همان فروشگاه اینترنتی گلاب و عرفیات می باشد .

 

قوانین عمومی

- عضویت در فروشگاه اینترنتی گلاب و عرقیات گیاهی عطرریز رایگان است و در مرحله ثبت نام با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مراحل عضویت تایید می شود .

- هزینه ارسال کالا تا مبلغ 150 هزار تومان به عهده مشتری ، از مبلغ 150 تا 450هزار تومان به صورت نصف بر عهده مشتری و مابقی بر عهده شرکت ، مبلغ 450 هزار تومان به بالا نیز بر عهده شرکت عطرریز می باشد . 

- فعالیت فروشگاه عطرریز بر اساس قوانین جاری کشور به ویژه قانون تجارت الکترونیک است .

- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل محصولات را در اختیار کاربران قرار دهد .

- به علت قرار دادن تخفیف های ویژه برای مشاغل و افراد خاص ، مسئولیت حفظ رمز عبور با خود کاربران است و فروشگاه در قبال سوء استفاده های ناشی از آن و عدم دقت کاربران مسئولیتی بر عهده ندارند .

 

ثبت سفارش و ارسال کالا

فروشنده موظف است محصولات را سالم و بی نقص طبق آن چیزی که معرفی می نماید تحویل خریدار دهد . از دیگر تعهدات فروشنده می توان گفت ، پس از دریافت سفارش و تایید آن در کوتاه ترین زمان ممکن ، محصولات سفارش داده شده را تهیه و بسته بندی نماید و تحویل شرکت پست طرف قرارداد نماید ، هر گونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل کالا به پست ، بر عهده شرکت پستی می باشد . کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه ، در صف پردازش قرار می گیرند و در نهایت یک پیامک حاوی تایید سفارش به مشتری ارسال می شود . از زمانی که تایید سفارش خرید به صورت پیامک یا ایمیل به خریدار شد ، مشتری دیگر نمی تواند از خرید و سفارش خود انصراف دهد و این امکان تنها قبل از ارسال پیامک و یا ایمیل وجود خواهد داشت . هرخریدار که خرید اینترنتی عمده انجم داده بهتر است پس از خرید با واحد مشاوره و فروش شرکت تماس بگیرد و هماهنگی های لازم جهت واریز وجه ، زمان ارسال و تحویل کالا را دریافت نماید البته فروشگاه تمام مراحل تا زمان تحویل مرسوله را به صورت پیامک برای مشتری ارسال خواهد نمود . مکان تحویل کالا آدرسی است که خریدار زمان ثبت سفارش در فروشگاه قید می کند ، در صورت تغییر آدرس مراتب را سریعا اطلاع دهید . در صورت وارد کردن اطلاعات مغایر با هویت واقعی افراد ، مسئولیت آن بر عهده خود فرد می باشد . کاربران هنگام سفارش کالا اطلاعات صحیح را در فروشگاه ثبت نمایید . در صورت کم و کاستی اطلاعات وارد شده ، سفارش به درستی تکمیل و ارسال نخواهد شد . در صورتی که به هر نحوی مشتری در یک برهه زمانی قادر به تحویل کالا نمی باشد ، باید قبل از ارسال کالا مراتب را به صورت تلفنی با واحد سفارش و پشتیبانی در میان بگذارد تا به زمانی دیگر موکول شود . لازم است خریدار در زمان تحول کالا نهایت توان خود را می گذارد . با این حال در صورتی که موجودی به پایان رسید حتی پس از سفارش دادن مشتری ، حق کنسل کردن و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است و یا خریدار می تواند به جای کالای تمام شده  محصولی دیگر را جایگزین کند . فروشگاه بدون اطلاع قبلی به هر دلیلی می تواند فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های قبل از تعطیلی فروشگاه را ، تهیه و ارسال خواهد نمود . شرایط بالا ممکن است تغییر کند که همواره به صورت کامل بروز و به اطلاع مشتری و کاربران خواهد رسید .


در صورت ثبت سفارش ، خریدار کلیه شرایط فوق الذکر را پذیرفته است .

کلمات کلیدی مرتبط
'گلاب و عرقیات گیاهی' , 'ارسال سریع گلاب و عرقیات' , 'ارسال رایگان گلاب و عرقیات گیاهی' , 'خرید اینترنتی گلاب و عرقیات' , 'خرید گلاب و عرقیجات' , 'خرید عمده گلاب' , 'فروشگاه اینترنتی گلاب و عرقیات' , 'قانون تجارت الکترونیک'
توسط پروانه
  ممنون
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی گلاب
قیمت گلاب کاشان
صادرات گلاب اصل کاشان
خرید عرق کاسنی باکیفیت
خواص عرق رازیانه
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان