مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

زیبایی صورت با عرقیات گیاهی

facial-beauty-with-herbal-essences.jpg

عرقیات گیاهی ، علاوه بر درمان اکثر بیماری ها ، روشن کننده و زیبا کننده پوست و درمان لک و جوش صورت می باشد . امروزه استفاده از عرقیات گیاهی و طب سنتی ، بیشتر از گذشته شده است و رازهای نهان طب سنتی بیشتر برای مردم آشکار شده است . زیبایی و مراقبت از پوست به دلیل آلودگی های هوا ، بیتشر از گذشته باید مورد توجه قرار بگیرد . در این مقاله به معرفی عرقیات گیاهی برای پوست صورت ، می پردازد .

عرقیات گیاهی مناسب برای پوست

1 . شیرین بیان :
عرق گیاهی شیرین بیان ، از گیاهی خودرو از تیره سبزی آساها گرفته شده است که مزه مایل به تلخی دارد . که عرقیات گیاهی مفید برای پوست است . بی خطرترین روشن کننده پوست است و در ترکیبات کرم های آرایشی استفاده می شود .  شیرین بیان ، التهابات پوستی را نیز کاهش می دهد .

2 . گلاب :
یکی از موثر ترین عرقیات گیاهی موثر برای پوست و باز کننده منافذ آن ، زدن روزانه اسپری گلاب است که از شل شدگی پوست و پیری زودرس و افتادگی پوست جلوگیری می کند و درمان کنده جوش صورت است و شست و شوی روزانه صورت با گلاب ، سبب شادابی و طراوت پوست می شود .

3 . سرکه سیب برای پوست
با زیاد شدن سن ، لکه های پوستی برروی صورت ، بیشتر می شود و بیشتر خانم ها به سراغ انواع و اقسام کرم ها و مواد شیمیایی گران قیمت می روند . ولی ما راهکاری سنتی برای شما در میان می گذاریم تا بتوایند صورتی زیبا داشته باشید .
پنبه را به کمی سرکه سیب آغشته کنید و روی پوست بمالید و 20 الی 30 دقیقه ،روی آن بمالید و این عمل را دوبار در روز انجام دهید پس از چندین هفته ، تاثیر سرکه سیب را روی پوست مشاهده خواهید کرد . این ماده گیاهی ، به دلیل اسید مالیک در آن ، خاصیت ضد قارج و ضد ویروسی دارد و درمان کننده جوش های پوستی و عفونت است و بسیار مناسب برای پوسته ای چرب است و چربی اضافی پوشت را می گیرد و پوست را متعادل می کند . از سرکه تنها استفاده نکنید ، بهتر است همان اندازه سرکه را با همان اندازه آب ، مخلوط کنید و حتی برای درمان سریع تر ، می توانید ژل آلوئه ورا به آن اضافه کنید . بهترین زمان برای ماسک سرکه سیب برای پوست صورت شب قبل از خواب است و در مدت زمانی که از این عرق گیاهی روی پوست استفاده می کنید ، بهتر است در هنگام بیرون رفتن از منزل ، از کرم های ضد آفتای استفاده کنید .

4 . عرق گیاهی خارخارسک :
استفاده از عرق گیاهی خارخاسک ، در درمان برخی بیماری های پوستی از جمله اگزما و آلرژی های پوستی سودمند و مفید است . طریقه مصرف  عرق خارخاسک برای پوست ، به صورت خوراکی می باشد .

5 . عرق گیاهی پونه :
این عرق گیاهی از گیاه خوشبوی پونه گرفته شده است که نرم کننده پوست های خشک است . جوش های پوستی و آکنه های روی بدن را از بین می برد و برطرف کننده اتهابات پوست های خشک و خشن است . حتی این عرق گیاهی ، التهابات زخم ها و جراحت ها را بهبود می بخشد . کارشناسان به استفاده از این عرق گیاهی برای کسانی که به دنبال پوستی شاداب هستند ، توصیه می کند . مصرف این عرق گیاهی به صورت خوراکی است و می توانید به صورت چای و یا دمنوش مصرف کنید و حتی بخور پونه برای پاکسازی پوست و درمان آکنه و جوش مناسب است . این عرق گیاهی ، خاصیت آب رسانی دارد و پوست را جوان و شاداب می کند . حتی شست و شوی سر با روغن پونه ، جلوگیری از ریزش مو است .

خرید اینترنتی عرق گیاهی
فروشگاه عطرریز ، شرایط را برای کسانی که به دنبال عرق گیاهی برای پوست و مو هستند ، فروش اینترنتی عرقیات گیاهی کاشان را فراهم کرده است تا افراد در اسرع وقت از این عرقیات گیاهی بهره مند شوند . تمامی محصولات به قیمت تولیدی و عمده به فروش می رسد . ارسال رایگان عرقیات گیاهی از خدمات فروشگاه آنلاین عرقیات گیاهی عطرریز می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط
عرقیات گیاهی برای پوست صورت, عرقیات گیاهی مناسب برای پوست, عرقیات گیاهی مفید برای پوست, سرکه سیب برای پوست, خرید اینترنتی عرق گیاهی,
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
زیبایی صورت با عرقیات گیاهی
درمان سنگ کلیه با عرقیات گیاهی
لاغری با سرکه سیب
مقایسه گلاب کاشان با دیگر مناطق ایران
عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان