مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

درمان سنگ کلیه با عرقیات گیاهی

kidney-stone-treatment.jpg

امروزه شاهد گرایش افراد به مصرف عرقیات گیاهی و جایگزینی آن به عنوان دارو به دلیل خواص درمانی که دارد ، هستیم . اگر از خواص عرقیات گیاهی آگاهی داشته و مصرف ان طبق شرایط درج شده صورت گیرد ، عوارضی نخواهد داشت که همین امر تاثیر به سزایی در درمان برخی بیماری داشته و افراد را به سمت خود جلب نموده است .

بیماری سنگ کلیه ، به بیماری گفته می شود که معمولا در کلیه از کانی های موجود در ادرار جسم سخت و سفتی به نام سنگ تشکیل و از طریق ادرار دفع می شود . از علائم آن می توان به درد شدید در ناحیه پهلو و کمر و به هنگام دفع ادرار و هم چنین در صورت وجود عفونت نیز به تب و لرز اشاره نمود که به نوع و اندازه سنگ ، علائم آن نیز متفاوت می باشد . انواع سنگ های کلیه عبارتند از سنگ سیستین ، سنگ اسید اوریکی ، سنگ ناشی از عفونت و سنگ کلسیمی کلیه که هریک به دلایل مختلفی تشکیل می شوند .

از آن جایی که سنگ کلیه یکی از شایع ترین بیماری هایی است که در جامعه رواج دارد و افراد به دنبال درمانی مناسب برای آن می باشند یکی از راه های درمانی استفاده از عرقیات گیاهی است که به دلیل خواص درمانی زیاد و موثر تاثیر فوق العاده ای را برای مصرف کننده به همراه دارد . هم چنین به دلیل ناسازگار بودن داروهای شیمیایی با بدن برخی از افراد و عوارض ناشی از مصرف آن ، عرقیات گیاهی توسط حکامی طب سنتی و دکتران متخصص پیشنهاد می شوند که به درستی باید مورد استفاده قرار گیرند . در ادامه به چند مورد از موثر ترین عرق های گیاهی که درمان مناسبی برای افرادی که از بیماری سنگ کلیه رنج می برند و یا مستعد آن هستند ، اشاره نموده و در مورد هرکدام توضیحی را ارائه می دهیم .

عرق گیاهی خارشتر
گیاه خارشتر از جمله گیاه های مقاوم در برابر سرما است که دارای طبیعت گرم و خشک می باشد . رویش این گیاه بیشتر در کشور هایی مانند پاکستان ، ایران ، سوریه  ، هند ، عربستان و صحرای سینا می باشد که جوشانده آن نیز به عنوان معرق مورد استفاده قرار می گیرد . ریشه گیاه خارشتر در تولید عرق سهم به سزایی دارد و موجب جلوگیری از سنگ رفع رسوبات کلیه می شود . عرق خارشتر اصل ضد عفونی کننده کلیه بوده که سبب خروج اسید اوریک از بدن می شود که از خواص درمانی آن می باشد .

عرق گیاهی بابونه
بابونه گیاهی با طبیعت گرم و خشک می باشد که در زمین های شنی و در ارتفاع حدودا 30 سانتی متری می روید . عرق بابونه دارای خواصی مانند خرد و دفع سنگ مثانه می باشد . هم چنین ادرار آور بوده و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کند .

عرق گیاهی بابا آدم
بابا آدم یکی از گیاه های مفیدی است که در اراضی آهکی رشد می کند و ضد سنگ کلیه می باشد . خاصیت های عرق گیاهی بابا آدم به دلیل بهره مندی از مواد معدنی همچون کلسیم ، تانن ، اسید اولئیک ، پتاسیم ، اسید لینولئیک ، رزین ، آهن و ویتامین B و C می باشد که یکی از بهترین عرق های گیاهی است که طبیعت گرم و خشکی دارد .

عرقیات گیاهی زیر از دیگر مواردی هستند که برای درمان سنگ کلیه مفید می باشند . برای آشنایی بیشتر با هریک از محصولات به صورت کامل روی عرق گیاهی مورد نظر کلیک نمایید .

عرق گیاهی خارخاسک
عرق گیاهی خرفه
عرق گیاهی زالزالک ( کیالک )
عرق گیاهی هل
عرق گیاهی کرفس
عرق گیاهی برگ گردو


خرید اینترنتی عرقیات گیاهی
برند عطرریز عرقیات گیاهی درجه یک را با قیمتی مناسب عرضه می دارد و به دلیل کیفیت بالا محصولات امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم نموده تا افرادی که با محل تولید فاصله دارند ، بدون نگرانی و صرف هزینه های زیاد ، توانایی دسترسی و خرید عرقیات گیاهی اصل را داشته باشند . امکان خرید مستقیم عرقیات گیاهی سبب شده تا قیمت آن به صرفه بوده و با توان مالی افراد همخوانی داشته باشد . ارسال رایگان و تحویل درب منزل از خدمات ممتاز برند عطرریز می باشد که لذت خرید را برای افراد به ارمغان می آورد .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
خرید معجون چای
قیمت گلاب کاشان
فروش عمده گلاب
مقایسه استفاده عرقیات گیاهی نسبت به داروهای شیمیایی
عرقیات گیاهی مفید برای لاغری
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان