مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

درمان سنگ کلیه با عرقیات گیاهی

kidney-stone-treatment.jpg

امروزه شاهد گرایش افراد به مصرف عرقیات گیاهی و جایگزینی آن به عنوان دارو به دلیل خواص درمانی که دارد ، هستیم . اگر از خواص عرقیات گیاهی آگاهی داشته و مصرف ان طبق شرایط درج شده صورت گیرد ، عوارضی نخواهد داشت که همین امر تاثیر به سزایی در درمان برخی بیماری داشته و افراد را به سمت خود جلب نموده است .

بیماری سنگ کلیه ، به بیماری گفته می شود که معمولا در کلیه از کانی های موجود در ادرار جسم سخت و سفتی به نام سنگ تشکیل و از طریق ادرار دفع می شود . از علائم آن می توان به درد شدید در ناحیه پهلو و کمر و به هنگام دفع ادرار و هم چنین در صورت وجود عفونت نیز به تب و لرز اشاره نمود که به نوع و اندازه سنگ ، علائم آن نیز متفاوت می باشد . انواع سنگ های کلیه عبارتند از سنگ سیستین ، سنگ اسید اوریکی ، سنگ ناشی از عفونت و سنگ کلسیمی کلیه که هریک به دلایل مختلفی تشکیل می شوند .

از آن جایی که سنگ کلیه یکی از شایع ترین بیماری هایی است که در جامعه رواج دارد و افراد به دنبال درمانی مناسب برای آن می باشند یکی از راه های درمانی استفاده از عرقیات گیاهی است که به دلیل خواص درمانی زیاد و موثر تاثیر فوق العاده ای را برای مصرف کننده به همراه دارد . هم چنین به دلیل ناسازگار بودن داروهای شیمیایی با بدن برخی از افراد و عوارض ناشی از مصرف آن ، عرقیات گیاهی توسط حکامی طب سنتی و دکتران متخصص پیشنهاد می شوند که به درستی باید مورد استفاده قرار گیرند . در ادامه به چند مورد از موثر ترین عرق های گیاهی که درمان مناسبی برای افرادی که از بیماری سنگ کلیه رنج می برند و یا مستعد آن هستند ، اشاره نموده و در مورد هرکدام توضیحی را ارائه می دهیم .

عرق گیاهی خارشتر
گیاه خارشتر از جمله گیاه های مقاوم در برابر سرما است که دارای طبیعت گرم و خشک می باشد . رویش این گیاه بیشتر در کشور هایی مانند پاکستان ، ایران ، سوریه  ، هند ، عربستان و صحرای سینا می باشد که جوشانده آن نیز به عنوان معرق مورد استفاده قرار می گیرد . ریشه گیاه خارشتر در تولید عرق سهم به سزایی دارد و موجب جلوگیری از سنگ رفع رسوبات کلیه می شود . عرق خارشتر اصل ضد عفونی کننده کلیه بوده که سبب خروج اسید اوریک از بدن می شود که از خواص درمانی آن می باشد .

عرق گیاهی بابونه
بابونه گیاهی با طبیعت گرم و خشک می باشد که در زمین های شنی و در ارتفاع حدودا 30 سانتی متری می روید . عرق بابونه دارای خواصی مانند خرد و دفع سنگ مثانه می باشد . هم چنین ادرار آور بوده و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کند .

عرق گیاهی بابا آدم
بابا آدم یکی از گیاه های مفیدی است که در اراضی آهکی رشد می کند و ضد سنگ کلیه می باشد . خاصیت های عرق گیاهی بابا آدم به دلیل بهره مندی از مواد معدنی همچون کلسیم ، تانن ، اسید اولئیک ، پتاسیم ، اسید لینولئیک ، رزین ، آهن و ویتامین B و C می باشد که یکی از بهترین عرق های گیاهی است که طبیعت گرم و خشکی دارد .

عرقیات گیاهی زیر از دیگر مواردی هستند که برای درمان سنگ کلیه مفید می باشند . برای آشنایی بیشتر با هریک از محصولات به صورت کامل روی عرق گیاهی مورد نظر کلیک نمایید .

عرق گیاهی خارخاسک
عرق گیاهی خرفه
عرق گیاهی زالزالک ( کیالک )
عرق گیاهی هل
عرق گیاهی کرفس
عرق گیاهی برگ گردو


خرید اینترنتی عرقیات گیاهی
برند عطرریز عرقیات گیاهی درجه یک را با قیمتی مناسب عرضه می دارد و به دلیل کیفیت بالا محصولات امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم نموده تا افرادی که با محل تولید فاصله دارند ، بدون نگرانی و صرف هزینه های زیاد ، توانایی دسترسی و خرید عرقیات گیاهی اصل را داشته باشند . امکان خرید مستقیم عرقیات گیاهی سبب شده تا قیمت آن به صرفه بوده و با توان مالی افراد همخوانی داشته باشد . ارسال رایگان و تحویل درب منزل از خدمات ممتاز برند عطرریز می باشد که لذت خرید را برای افراد به ارمغان می آورد .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
فروش گلاب اصل کاشان
گلاب سنتی بخریم یا گلاب صنعتی ؟
گلاب اصل کاشان
عرقیات گیاهی با طبع گرم
عرضه عمده عرقیات گیاهی ارزان
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان