مشاوره و پشتیبانی : 09139614034

گلاب عطرریز

خرید عرق کاسنی باکیفیت

buy-chicory-sweat.jpg

برای خرید عرق کاسنی باکیفیت برزک کاشان به فروشگاه عطرریز مراجعه کنید . این فروشگاه به دلیل تقاضای بسیار هموطنان گرامی از عرق کاسنی ، خرید اینترنتی عرق کاسنی را برای کسانی که قدرت مراجعه حضوری به تولیدی عطرریز را ندارند را قرار داده است .
مقاله حاضر به معرفی عرق کاسنی به عنوان یکی از بهترین و پرکاربردترین عرقیات گیاهی خصوصا برای فصل تابستان و بهبود پوست و مو ؛ پرداخته است . در طب سنتی برای عرق کاسنی خواص زیادی برشمرده ایم که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم نمود . توجه نمایید که خواص عنوان شده همگی مربوط به عرق کاسنی درجه یک و مرغوبی است که از برند عطرریز تهیه می شود . اگر با مصرفی مداوم و درست عرق کاسنی به نتیجه مطلوب نرسیدید به یاد داشته باشید که شاید عرق تهیه شده اصل نباشد . پس بهتر است در گام نخست با خرید عرق کاسنی اعلا از برند یا فروشگاه اینترنتی عطرریز ، عرق کاسنی درجه یک را بصورت تضمینی برای گرفتن نتیجه مطلوب مصرف نمایید .
عرق کاسنی چیست ؟
گیاه کاسنی با نام علمی: ‎Cichorium intybus L.  گیاهی است از راسته گل مینا (Asterales)  و از تیره گل‌ستاره‌ای  (Asteraceae). از این گیاه چندین گونه در ایران یافت می شود یکی گونه کِشتی و چهار تا شش گونه دیگر از نوع کاسنی های وحشی . گیاه کاسنی از نوع وحشی می تواند حتی تا یک متر هم رشد کند و جالب انکه نوع پرورش یافته آن تا دو متر هم خواهد رسید .
کاسنی انواع مختلفی دارد که از هر نوع می توان عرق کاسنی را تهیه نمود . نوعی از کاسنی تحت عنوان کاسنی بری در ایران رشد نمی کند و به tansy  شهرت دارد . کاسنی زرد که در حال حاضر عموم افراد آن را با نام گل قاصدک می شناسند اما در طب سنتی و قدیمی ایران به ترخشقون هم شهرت داشته است ، در اکثر مناطق ایران بصورت پراکنده رشد می کنند . کاسنی معمولی نوعی دیگر از کاسنی ها ست که در ایران هم دیده می شود و عرق گیری از ان رواج دارد .
کاسنی معمولی که از این به بعد آن را کاسنی نام می نهیم یک گیاه دارویی با خواص فراوان است . کاسنی یک گیاه دارویی پایا بوده و دارای گل‌هایی است به رنگ آبی یا ارغوانی . این گیاه جذاب و پر خاصیت بومی جهان قدیم است و در مناطقی از قاره آمریکا نیز به صورت کاملا خودرو رشد می کند . منشأ اصلی گیاه کاسنی را به مناطقی از جمله اروپای مرکزی ، کشور های مرکزی و غربی آسیا و همچنین شمال آفریقا ربط داده اند . پراکندگی وسیع این کاسنی در جای جای ایران به خصوص شهر هایی مانند اقلید ، آذربایجان و سایر مناطق کوهستانی از جمله خراسان نشان از مطلوب بودن اب و هوای کشور برای رشد این گیاه دارد . کاسنی به آب و هوای نسبتا خنک ، کمی آفتابی یا کمی سایه نیاز دارد . حساسیت و ظرافت کاسنی موجب شده تا در دمای بالا و گرمای تابستان تاب نیاورد و از بین برود .
عرق کاسنی عصاره همین گیاهی است که معرفی شد . برای گرفتن هر نوع عرقیجات ، گیاه را از دو مرحله پیاپی تبخیر و تقطیر عبور می دهند . در مرحله اول گیاه کاسنی را به همراه کمی آب جوشانده و بخار آن را وارد محفظه هایی می کنند که درون آب سرد قرار دارد . سرد بودن فضا و همزمانی با ورود بخار آب ، قطره های بخار آب را که همان عصاره کاسنی هستند بر اثر میعان به مایع تبدیل کرده و مجموع قطره ها ناب ترین عرق کاسنی خواهد بود که در فروشگاه عطرریز به فروش می رسد .
خواص عرق کاسنی
خرید عرق کاسنی یا هر نوع عرقیجات دیگری به علت خواصی است که به همراه دارد . برای کاسنی مزایای فراوانی ذکر شده است از جمله آن که خرید عرق کاسنی به علت داشتن ویتامین و املاح معدنی مانند منیزیم ، کلسیم ، فولیک اسید ، آهن ، پتاسیم و .... می تواند :
1- سموم کبد را دفع کند و همچنین زمینه را برای دفع آلودگی ها از صفرا فراهم کرده و با زدودن زردی از بیماری های داخلی جلوگیری می نماید .
2- کاسنی مسکنی است تأثیر گذار بر تب .
3- خون را تصفیه می کند .
4- کاسنی را به عنوان گیاهی معجزه آسا بر پوست می دانند . درخشندگی و شفاف سازی پوست در کنار رفع لک و جای جوش از وظایف مهم عرق کاسنی محسوب می شود . عرق کاسنی به علت تصفیه خون و دفع الودگی ها تا حد زیادی می تواند پوست را جوان نماید . کافی است روزی سه لیوان مخلوط عرق شاهتره و عرق کاسنی را میل کنید تا تأثیر بی نظیر آن را بر پوست خود ببینید .
5- کاسنی موجب کاهش وزن می شود و با بالا بردن سوخت و ساز بدن چربی های اضافه را می سوزاند .
6- پیشگیری از سرطان از دیگر وظایف این عرق پر خاصیت است .
خرید عرق کاسنی
همانطور که در ابتدای مقاله عنوان شد تمام خواص گفته شده تنها در صورتی حاصل می شوند که خرید عرق کاسنی از برندی مطمئن و اصل صورت بگیرد . یکی از بهترین فروشگاه ها برای خرید عرقیات با کیفیت ، فروشگاه اینترنتی عطرریز است . توصیه اکید ما به استفاده و خرید عرق کاسنی از این فروشگاه بدین دلیل است که :
1- خرید عرق کاسنی در هر سایزی از بطری های کوچک گرفته تا خرید های عمده عرق کاسنی در بسته بندی های بزرگ امکان پذیر است . خرید این عرق برای مصرف خانگی ، برای پخش به عنوان فروشنده ، برای مراسمات خاص و ... از فروشگاه اینترنتی عطرریز امکان پذیر است .
2- خرید اینترنتی مستقیم محسوب شده و محصول را از تولید کننده به خریداران می رساند . عرقیات عرضه شده در فروشگاه عطرریز علاوه بر داشتن کیفیت بالا ، ارزان قیمت بوده و مقرون به صرفه خواهند بود .
3-در اصل و با کیفیت بودن عرقیات فروشگاه عطرریز هیچ شکی وجود ندارد .

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
دیگر مطالب کاربردی
عرق بوقناق
موثرترین گیاهان دارویی برای مقابله با تهوع
راهکارهای سنتی برای درمان میگرن
فروش اینترنتی گلاب کاشان
فروش عمده گلاب
ادامه
clear-bug-div
شاخه ها
سبد خرید گلاب و عرقیات گیاهی
پشتیبانی آنلاین گلاب و عرقیات گیاهی
گلاب و عرقیات کاشان